News

Krzysztof Rutkowski o swoich zarobkach. ‘Ja nie mam się czego wstydzić, że jestem milionerem’

Krzysztof Rutkowski o swoich zarobkach. ‘Ja nie mam się czego wstydzić, że jestem milionerem’

fot. instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski

Niebawem Krzysztof Rutkowski spróbuje swoich sił w tanecznym talent-show, jednak już teraz zapowiedział, że cały zarobek przekaże na cele charytatywne. Zgodnie z jego zapowiedziami, pieniądze mają trafić do Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom Po Poległych Funkcjonariuszach Policji. Takie oświadczenie sprawiło, że wiele osób zaczęło się zastanawiać, ile słynny „detektyw” zarabia. Ten postanowił nie trzymać swoich fanów w niepewności i podzielił się tą informacją w jednym z niedawnych wywiadów. 

Smolasty ma nowy samochód. Bardzo luksusowy! >>

Krzysztof Rutkowski – ile zarabia?

W wywiadzie dla portalu Jastrząb Post Krzysztof Rutkowski wyznał, ile zarabia. Nie ukrywał, że jest milionerem i nie wstydzi się tego:

Ludzie w Polsce wstydzą się przyznać do tego, że są bogaci. To jest coś bardzo niedobrego. Ja nie mam się czego wstydzić, że jestem milionerem, że mam miliony złotych na koncie, bo nim jestem, ale ciężko pracuję, kiedy inni siedzą przed telewizorem i zmieniają kanały, oglądając to, co ich interesuje w tym momencie, a ja w wielu przypadkach jestem w robocie.

Krzysztof Rutkowski dodał:

Ja nie robię tego, co robili ludzie, których znam osobiście, że wyjmowali walizkę pieniędzy i pokazywali ją. Ale nie można robić z siebie biedaka, kiedy człowiekowi jest dobrze. Kiedy może innym pomóc. Zaczęło się od sytuacji na planie „Tańca z gwiazdami'”, kiedy to niektórzy spekulowali, ile milionów Rutkowski zarobi na „Tańcu z gwiazdami”. Dla mnie to było w ogóle absurdem. Wtedy oczywiście udzieliłem informacji, że pieniądze przekazuję na rzecz fundacji. Proste. I powiedziałem – stać mnie na to, bo jestem milionerem.

Paweł Tyburski skazany, odwołał się od wyroku? Chodzi o głośną sprawę z kosmetolog >>

Krzysztof Rutkowski – kim jest?

Krzysztof Rutkowski jest polskim celebrytą, który przedstawia się jako detektyw, mimo że od dekady nie ma licencji, która najpierw została zawieszona, a potem cofnięta. Rutkowski nie ma szans na jej odzyskanie, ponieważ ciąży na nim kilka wyroków sądowych. 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.