News

Paweł Tyburski skazany, odwołał się od wyroku? Chodzi o głośną sprawę z kosmetolog

Paweł Tyburski skazany, odwołał się od wyroku? Chodzi o głośną sprawę z kosmetolog

fot. Instagram.com/pablotybori

Pojawiły się informacje, że Paweł Tyburski został skazany za wtargnięcie na posesję kosmetolog. O sprawie było głośno w 2021 roku. Celebryta skomentował te doniesienia.

Paweł Tyburski oszpecony przez kosmetolog? 'Twarz zaczęła mi się zapadać totalnie' [FOTO] >> 

Przypomnijmy, że w lipcu 2021 roku uczestnik Love Island. Wyspa Miłości relacjonował, że jego twarz „zaczęła się zapadać” po tym, jak skorzystał z usług jednej z kosmetolog. Udostępniał wiadomości od osób, które też miały zostać skrzywdzone przez niekompetentną kobietę.

Pani Anna odniosła się do zarzutów. Twierdziła, że Paweł Tyburski nie stosował się do jej zaleceń i jej zdaniem jest uzależniony od medycyny estetycznej. Opisywała, że mężczyzna wtargnął na jej posesję i żądał wykonania kolejnych zabiegów.

Paweł Tyburski ofiarą nieudanego zabiegu? Oskarżona kosmetolog ostro reaguje >> 

Paweł Tyburski – sprawa z kosmetolog. Został skazany?

Portal Pudelek poinformował, że dotarł do dokumentów sądowych, z których wynika, że wtargnięciem Tyburskiego na posesję kosmetolog zajęła się prokuratura, a celebryta został oskarżony na podstawie artykułu 193 Kodeksu karnego, który dotyczy naruszenia miru domowego. Paweł Tyburski miał usłyszeć wyrok w sprawie. Czytamy, że został uznany za winnego zarzucanego mu czynu i skazany na karę sześciu miesięcy ograniczenia wolności w postaci prac społecznych w wymiarze trzydziestu godzin miesięcznie. Miałby też pokryć koszty postępowania. Uczestnik randkowego show miał dodatkowo otrzymać sądowy zakaz wypowiadania twierdzeń sugerujących, że kosmetolog dopuściła się błędów w sztuce.

Paweł Tyburski – sprawa z kosmetolog. Komentuje doniesienia o wyroku

Paweł Tyburski zabrał głos w sprawie tych wiadomości. Twierdzi, że informacje przekazywane przez pudelek.pl są nieprawdziwe.

Został wydany wyrok nakazowy, co sądy bardzo często robią w przypadkach mało ważnych spraw, żeby je jak najszybciej zamknąć. Taki wyrok jest wydawany bez przeprowadzenia rozprawy. Mój adwokat złożył sprzeciw od tego wyroku 26 kwietnia. 17 maja wyrok stracił moc. Czekamy dopiero na wyznaczenie pierwszej rozprawy – napisał 28-latek.

Paweł Tyburski pokazał 'naprawioną' twarz. Jak teraz wygląda? >> 

Pudelek.pl miał skontaktować się z prawniczką zajmującą się sprawą kosmetolog. Mecenas miała stwierdzić, że Paweł Tyburski nie otrzymywał korespondencji z sądu, bo nie chciał podać swojego adresu. Miała również potwierdzić, że celebryta ma na koncie dwie sprawy: cywilną (za naruszenie dóbr osobistych) i karną (za wtargnięcie na posesję).  

Faktycznie Paweł Tuburski odwołał się od wyroku i on jest nieprawomocny - ten drugi ze sprawy karnej, natomiast ten ze sprawy cywilnej jest prawomocny i sprawa o zadośćuczynienie i odszkodowanie jest w toku – czytamy w cytowanej wypowiedzi mecenas.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.