News

Krzysztof Skiba schudł 30 kilogramów! Jest nie do poznania

Krzysztof Skiba schudł 30 kilogramów! Jest nie do poznania

Fot. Wikimedia Commons/Jacek Bogdan

Krzysztof Skiba schudł 30 kilogramów! Członek zespołu Big Cyc jest nie do poznania. Zobaczcie jak teraz wygląda.

Monika Miller już tak nie wygląda. Jej metamorfoza zaskakuje >>

Krzysztof Skiba od 1988 roku jest wokalistą i autorem tekstów zespołu Big Cyc. W grupie działa od samego początku jej istnienia.

56-latek jest też publicystą, aktorem, konferansjerem, felietonistą i autorem happeningów. Znany jest z satyrycznego komentowania rzeczywistości społecznej i politycznej w Polsce.

Krzysztof Skiba – dieta, metamorfoza

Krzysztof Skiba przeszedł ogromną metamorfozę. Wokalista w ostatnim czasie zrzucił aż 30 kilogramów. Do zmiany sylwetki podchodzi racjonalnie.

Odstawiłem alkohol i słodycze na siedem miesięcy. Jak jest się na etapie redukcji, czyli tracenia kilogramów, to nie ma innego wyjścia. Ale wszystko jest dla ludzi. Teraz gdy już utrzymuję wagę, to mogę sobie na pewne rzeczy pozwolić. I zdarza mi się zjeść coś słodkiego i wypić niewielką ilość winka, ale tylko w dobrym towarzystwie – mówił w rozmowie z Plejadą.

Muzyk dodał, że w tej chwili je praktycznie wszystko, ale z umiarem, a każdy posiłek celebruje. Zdradził, że być może wyda książkę o odchudzaniu.

(…) Może nawet wydam książkę „Jak tracić kilogramy, nie tracąc poczucia humoru”. (…) Ja chciałbym sprzedać patent, jak odchudzać się na wesoło. Bo można! Bez żadnego głodzenia się. Wystarczą odpowiednia dieta i ćwiczenia. I efekty są rewelacyjne (…) – powiedział Krzysztof Skiba Michałowi Misiorkowi.

Artysta przyznał także, że po tym jak przeszedł przemianę, zdarza się, że ludzie nie rozpoznają go na ulicach!

Sylwia Bomba schudła aż 30 kilogramów. Pokazała zdjęcia przed i po metamorfozie >> 

Krzysztof Skiba nie jest jedyną znaną osobą, która zrzuciła wiele kilogramów. Przypomnijmy, że głośno było o metamorfozach m.in. Adele, Rebel Wilson oraz Sylwii Bomby, Mateusza Borkowskiego i Agnieszki Kotońskiej z programu Gogglebox. Przed Telewizorem.

Musimy przyznać, że przemiana Krzysztofa Skiby robi wrażenie!

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.