Reklama
placeholder
News

Tak dziś wygląda niedoszła żona księcia Harry'ego, którą wybrała dla niego rodzina królewska

Tak dziś wygląda niedoszła żona księcia Harry'ego, którą wybrała dla niego rodzina królewska

fot. Wikimedia Commons/magazines.defensie.nl/ www.imdb.com

Reklama
Reklama
placeholder

Książę Harry uchodzi za zbuntowanego członka rodziny królewskiej. W przeszłości był związany z angielską modelką Cressidą Bonas, z którą ślub wrożyła mu nie tylko rodzina, ale również media. Jak dziś wygląda Cressida Bonas?

Książę William niespodziewanie w Polsce. Co tu robił? >>

Cressida Bonas - kim jest?

34-letnia modelka i aktorka, Cressida Bonas, urodziła się w południowej Anglii, w mieście Winchester. Cressida wcieliła się między innymi w rolę Pani Steen w filmie Tulipanowa Gorączka, oraz Sashę w horrorze Bye Bye Man, obie produkcje miały premierę w 2017 roku. Bonas posiada arystokratyczne korzenie, ponieważ jest spokrewniona z Karolem II Stuartem, który w połowie XVII wieku sprawował władzę nad Anglią i Szkocją.

Cressida znalazła partnera o identycznym imieniu co książe i od 2020 roku jest żoną Harry'ego Wentworth Stanleya, 34-letniego agenta nieruchomości. W 2023 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko. 

Książę Harry: psychiatra zdiagnozował jego zaburzenie na podstawie… biografii. O co chodzi? >>

Książe Harry i Cressida Bonas - związek

Harry oraz Cressida zostali sobie przedstawieni w 2012 roku dzięki księżniczce Eugenii z Yorku. Para była razem przez dwa lata, jednak w 2014 roku Cressida zdecydowała się oddalić od Harry'ego, odczuwając zbyt dużą presję mediów. 

Paradoksalnie, odseparowując się od światła reflektorów, jej kariera filmowa nabrała rozpędu i udało jej się zdobyć rolę, między innymi w serialu kryminalnym Zbrodnia w White House Farm. Książę Harry i Cressida nadal utrzymują dobry kontakt, do tego stopnia, że otrzymała ona zaproszenie na ślub księcia z Meghan Markle.

Książe Harry dostał ofertę pracy od... Burger Kinga. O co chodzić? >>

Książe Harry i Meghan Markle - związek

Harry i Meghan poznali się w 2016 roku podczas randki w ciemno zorganizowanej przez ich wspólnych znajomych. Markle była już wtedy rozwódką, przez co zdaniem rodziny królewskiej nie jawiła się jako odpowiednia kandydatka na partnerkę księcia. Swój związek para przez długi czas utrzymywała w tajemnicy. Jeszcze przed oficjalnym jego potwierdzeniem Harry zaczął zabierać Meghan w służbowe podróże. Książę publicznie bronił przyszłej żony przed negatywnymi komentarzami na temat jej etykiety i przeszłości. Ich pierwsze oficjalne wyjście miało miejsce na meczu tenisowym w Toronto. Dwa dni po tym wydarzeniu, podczas wspólnego wywiadu dla stacji BBC, wyjawili, że są zaręczeni. Owocem małżeństwa księcia Harry'ego i Meghan Markle jest dwoje dzieci: 4-letni Archie oraz Lilibet, która w czerwcu tego roku skończy dwa lata.

Kim Kardashian kupiła wisiorek, który nosiła księżna Diana. Słono zapłaciła >>

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama