Reklama
placeholder
News

Książę Harry o śmierci królowej dowiedział się z MEDIÓW? Sensacje od królewskiego biografa

Książę Harry o śmierci królowej dowiedział się z MEDIÓW? Sensacje od królewskiego biografa

fot. youtube: TODAY

Reklama
Reklama
placeholder

Omid Scombie to brytyjski dziennikarz, który ma na swoim koncie bublikacje na temat brytyjckiej rodziny królewskiej. 28 listopada 2023 roku ma się ukazać jego najnowsza książka - Endgame (Koniec gry) - która ma się skupiać na obecnej sytuacji brytyjskiej Rodziny Królewskiej. 

Do sieci trafiły już fragmenty książki, które wskazują, że pisarz zdradzi też kilka wydarzeń z przeszłości, o których wcześniej opinia publiczna nie wiedziała.

Meghan Markle wybrała się ponownie na koncert Beyonce. Tym razem nie było z nią Harry'ego >>

Dzień śmierci królowej Elżbiety

Chodzi dokładnie o wydarzenia z dnia śmierci królowej Elżbiety II. Jak możemy dowiedzieć się z magazynu People, książę Harry nie był informowany o pogarszającym się stanie zdrowia królowej. W dniu śmierci ktoś zadzwonił do niego z nieznanego numeru. Był to wówczas jeszcze książę, Karol, który poinformował syna, że wraz z Camillą wybiera się do pałacu Balmoral. Zasugerował mu, żeby sam tam też jak najszybciej się udał.

Harry próbował skontaktować się z Williamem, aby zaplanować wspólną podróż, ale brat go zignorował. Dostał też jeszcze jeden telefon od ojca z prośbą, aby przyleciał sam, bez Megan. Autor sugeruje, że w tych trudnych momentach (Harry był silnie związany ze swoją babcią), ani jego brat, ani jego ojciec, nie wykazali inicjatywy, aby mu pomóc.

Królowa Elżbieta II nie żyje. Pałac wydał komunikat >>

Informacja o śmierci królowej Elżbiety - oświadczenie Pałacu

Gdy książę Harry po wynajęciu charteru kołował nad lotniskiem z powodu złej pogody, Pałac wydał komunikat o śmierci królowej. Dopiero gdy Harry wylądował mógł dowiedzieć się o śmierci jego babci, ale nikt wcześniej do niego z tą informacją nie zadzwonił. Pałac nie zdecydował się również poczekać tych kilkunastu minut do momentu, kiedy samolot wyląduje.

Harry i Meghan: załamanie ich kariery to wina… pandemii i śmierci królowej? >>

Książę Harry i książę William - relacja

W kolejnych fragmentach książki autor wspomina o braku kontaktu Harry'ego z resztą rodziny w dniu śmierci królowej, o ignorowaniu jego SMSów oraz o złej relacji między królewskimi braćmi. Według niego William widzi w Harrym człowieka, który zdradził swoją (królewską) rodzinę mediom. Podobno mózg Harry'ego został wyprany przez armię terapeutów.

Książka autorstwa Omida Scombie zatytułowana Endgame będzie miała swoją premierę 28 listopada i z pewnością dostarczy jeszcze wielu nowych plotek i informacji na temat brytyjskiej Rodziny Królewskiej.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama