Reklama
placeholder
News

Harry i Meghan: załamanie ich kariery to wina… pandemii i śmierci królowej?

Harry i Meghan: załamanie ich kariery to wina… pandemii i śmierci królowej?

fot. commons.wikimedia.org

Reklama
Reklama
placeholder

Harry i Meghan zdecydowali się opuścić środowisko brytyjskiej rodziny królewskiej i wyprowadzić się do Santa Barbara w Kalifornii. Małżeństwo chciało skupić się na wychowywaniu dzieci oraz swojej ścieżce zawodowej. Na przestrzeni miesięcy oboje zaangażowali się w różne kontrakty i przedsięwzięcia.

Na początku 2023 roku w sklepach ukazała się autobiografia Harry'ego pod tytułem Ten drugi. Książka wywołała zamieszanie ze względu na szczegółowe opisy barwnej przeszłości byłego księcia. Wątek narkotyków, który pojawił się na kartach dzieła, zaciekawił dyrektora Margaret Thatcher Centre for Freedom w The Heritage Foundation, który wraz z członkami organizacji ubiegał się o ujawnienie wizy Harry'ego. Na razie wiadomo, że wniosek został przez sąd oddalony, choć Nile Gardiner zapowiedział swoje kolejne działania w tej sprawie. Dyrektorowi zależy na sprawdzeniu odpowiedzi na temat zażywania narkotyków, jakie Harry musiał podać, by uzyskać wizę. Przyznanie się do bycia pod wpływem używek nawet w dalekiej przeszłości może utrudnić zdobycie dokumentów. 

Harry otworzył się na temat narkotyków w swojej autobiografii. Ostra reakcja specjalistów >>

Niedawno podano do wiadomości publicznej, że słynny kontrakt Harry'ego i Meghan ze Spotify został zerwany. Z jednej strony podcast Archetypy nie był przez Markle systematycznie aktualizowany, z drugiej strony pojawiły się plotki, że głos kobiety był dogrywany do materiału w miejsce pytań. Ostatni odcinek podcastu został wyemitowany pod koniec 2022 roku, a potem nastąpiła cisza.

Spotify zerwał kontrakt z Meghan Markle? Jej głos miał być… dogrywany >>

Harry i Meghan - powód załamania ich kariery

Jak podał informator w rozmowie z dziennikarzem The Daily Mail, Meghan i Harry uważają, że mieli "pecha". Podobno para uznaje za powód swojego powolnego odnoszenia sukcesu zawodowego wybuch pandemii, a przez to trudną sytuację gospodarczą, a także choroby oraz późniejszą śmierć księcia Filipa i królowej Elżbiety II. Przez napięcie związane z tymi sytuacjami oraz nieustanną panikę mieszającą się z niepewnością, nie mogli oni w pełni rozwinąć skrzydeł.

Podobno popularność podcastu Meghan została przyćmiona przez problemy zdrowotne królowej Elżbiety II, przez co uwaga społeczeństwa skupiła się na rodzinie królewskiej. Praca nad autobiografią Harry'ego oraz okres jej wydania również nie nastąpiły w odpowiednim, spokojnym czasie. Harry planował również wystąpić w programach rozrywkowych, co z pewnością skierowałoby w jego stronę kamery na dłużej, jednak wycofywał się z podobnych propozycji w ostatniej chwili. Prawdopodobnie podjął taką decyzję ze względu na nieprzychylną opinię publiczną, gdyż niektórzy twierdzili, że nie wypada mu występować w programach telewizyjnych. Jednocześnie między Meghan a jej przyrodnią siostrą Samanthą Markle dochodziło do wielu upublicznionych konfliktów, a nawet wytoczono przeciw żonie Harry'ego pozew o zniesławienie.

Uważacie, że Meghan i Harry mieli utrudnioną możliwość rozwijania swojej kariery?

Harry i Meghan Markle rozwiodą się? Nie świętowali rocznicy ślubu >>
 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama