Reklama
placeholder
News

Księżna Kate podzieliła się nowym zdjęciem księcia Louisa. Ma już 6 lat!

Księżna Kate podzieliła się nowym zdjęciem księcia Louisa. Ma już 6 lat!

fot. Instagram: @britishvogue

Reklama
Reklama
placeholder

W mediach społecznościowych księżnej i księcia Walii pojawiło się nowe urodzinowe zdjęcie ich najmłodszego syna, Louisa. Zrobiła je sama księżna Kate.

Księżna Kate pomimo walki z rakiem nie zrezygnowała z rodzinnej tradycji i podzieliła się ze światem nowym zdjęciem księcia Louisa. 23 kwietnia 2024 roku najmłodszy syn księcia Williama skończył 6 lat. Dzień przed jego urodzinami internauci byli przekonani, że księżna tym razem nie czuje się na siłach, aby sfotografować chłopca. Jego urodzinowe zdjęcie zwykle pojawiało się w mediach społecznościowych 22 kwietnia. 

Księżna Kate Middleton ma raka. Wydała specjalne oświadczenie >>

Książę Louis na nowym zdjęciu zrobionym przez księżną Kate

W marcu 2024 roku księżna Kate po długiej nieobecności w mediach poinformowała, że choruje na raka i jest na wczesnym etapie chemioterapii zapobiegawczej. Nie ukrywała też, że ostatnie miesiące były bardzo trudne dla jej całej rodziny, a w szczególności dla jej dzieci. Przypominamy, że poza Louisem księżna Kate i książę William mają jeszcze 10-letniego syna George'a i 8-letnią córkę o imieniu Charlotte. 

Książę William i księżna Kate są… kuzynami! Wiedzieliście o tym? >>

Wygląda na to, że księżna Kate czuje się już lepiej i spędza szczęśliwe chwile u boku swoich bliskich. Na nowym zdjęciu jej autorstwa, które pojawiło się na oficjalnym profilu na Instagramie księżnej i księcia Walii, książę Louis ma szeroki uśmiech i leży na trawie. Pod urodzinowym zdjęciem 6-latka pojawił się też opis:

Wszystkiego najlepszego z okazji 6. urodzin dla księcia Louisa! 🎂 Dziękujemy za wszystkie życzenia.

Oto jak książę Louis wygląda na zdjęciu opublikowanym z okazji jego 6-tych urodzin:

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama