News

Książę William nie panuje nad sobą? „Żona Karola była przerażona”

Książę William nie panuje nad sobą? „Żona Karola była przerażona”

Fot. Wikimedia Commons/USAID/Vietnam/Arnaud Bouissou

Książę William nie zawsze panuje nad sobą? Pojawiły się szokujące informacje na temat zachowania następcy brytyjskiego tronu.

Książę William najseksowniejszym łysym mężczyzną świata? Internauci protestują i wskazują kogoś innego >> 

Wydaje się, że starszy syn księcia Karola i księżnej Diany jest cierpliwy i bardzo trudno wyprowadzić go z równowagi. Często to o Harrym mówiło się jako o tym, który, w przeciwieństwie do brata, jest zbuntowany.

Niedawno światło dzienne ujrzał fragment książki, który może świadczyć o tym, że książę William daje ponieść się emocjom.

W publikacji Bitwa braci. William, Harry i historia rozpadu rodziny Windsorów, która ma ukazać się w formie papierowej 14 kwietnia 2021 roku, Robert Lacey opisał jak William zachowywał się wobec ojca.

Po ślubie z Karolem w 2005 roku Camilla mówiła swoim krewnym i przyjaciołom, jakim zaskoczeniem było dla niej odkrycie tego nieznanego oblicza "księcia czarusia" - "ten chłopak ma temperament!". Żona Karola była przerażona, gdy William czasami tracił nad sobą panowanie i wściekle atakował ojca w jej obecności. Z opowiadań Camilli wynika, że były to małe trzęsienia ziemi, przy czym wrzeszczał i złościł się głównie William, a Karol potulnie go wysłuchiwał – cytuje książkę m.in. portal Plotek.

Planował zamach na królową Elżbietę II? 39-latek aresztowany >>

Księżna Camilla miała relacjonować, że William często okazywał złość, którą czuł w stosunku do ojca. Ujawnił odczuwany do niego żal kilka lat temu, w czasie przygotowań do przemówienia z okazji 20. rocznicy śmierci księżnej Diany.

William pozostał nieugięty i nie zechciał wygłosić pojednawczej uwagi o ojcowskiej opiece Karola nad pozbawionymi matki synami. Królewscy specjaliści od PR błagali młodego księcia, by uczynił jakiś drobny gest w stronę Karola podczas rozmowy z dziennikarzami przed pokazem filmu dokumentalnego ITV "Diana, nasza matka", ale spotkali się ze stanowczą odmową. William nie był gotów udawać, że pochłonięty pracą, wiecznie zamartwiający się Karol opiekował się synami tak troskliwie, jak to obiecywał – czytamy.

Zaskoczyły Was te doniesienia?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.