News

Książę Harry i księżna Meghan WYPROWADZAJĄ SIĘ z pałacu! To decyzja Elżbiety II

Książę Harry i księżna Meghan WYPROWADZAJĄ SIĘ z pałacu! To decyzja Elżbiety II

Fot. Instagram.com/kensingtonroyal

Meghan Harry wyprowadzają się z Pałacu Kensington! Taką decyzję podjęła królowa Elżbieta II. Jaki jest powód przeprowadzki i gdzie teraz zamieszkają książę i księżna Sussexu?

Meghan Markle i Kate Middleton pobiły się w pałacu?! Jest wideo >> 

Książę Harry i księżna Meghan opuszczają Pałac Kensington 

Do tej pory książę Harry i jego żona Meghan dzielili pałac m.in. z księżną Kate i księciem Williamem. Królowa Elżbieta jednak zdecydowała, że jej młodszy wnuk przeprowadzi się z żoną do rezydencji Frogmore Cottage. Klamka zapadła podobno już rok temu. Jak możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu rodziny królewskiej, Elżbieta II zgodziła się na budowę domu dla księcia i księżnej Sussex tuż po ich ślubie w maju 2018 roku. Poinformowano także, że rezydencja dla księżnej i księcia Sussexu będzie w części finansowana przez monarchinię i księcia Karola.

Razem z księżną Meghan i księciem Harrym do nowej posiadłości ma wprowadzić się też część służby, która pracowała dla nich w Pałacu Kensington. Rodzina królewska planuje jednak zatrudnienie też kilku nowych osób.

Meghan Markle ma ciążową asystentkę! To nowość na dworze >> 

Meghan i Harry wyprowadzają się - dlaczego? 

Jest szansa, że zmiany wpłyną pozytywnie na relacje na brytyjskim dworze. Od dłuższego czasu mówi się o konflikcie, który powstał między Meghan Markle a Kate Middleton. Obie księżne mają nie przepadać za sobą i unikać swojego towarzystwa, a ich uprzejmości to tylko zmyłka dla mediów. Współpracownicy księżnej Meghan też nie mają chyba o niej najlepszego zdania. Markle ma być na tyle trudna, że co chwilę opuszczają ją kolejne asystentki. Księżna podobno czuje się coraz bardziej samotna na dworze.

Jak podają portale, Elżbieta II ma nadzieję, że po zmianie miejsca zamieszkania, Harry i Meghan będą mogli w spokoju poświęcić się wychowaniu dziecka, nie przejmując się trudną atmosferą w pałacu.

Dobra decyzja? 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you Blackpool! #RoyalVisitBlackpool

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj