News

Kuba Szmajkowski coveruje Matę. Takiej wersji się nie spodziewaliście

Kuba Szmajkowski coveruje Matę. Takiej wersji się nie spodziewaliście

fot. Instagram.com/kubaszmajkowsky

Kuba Szmajkowski wykonał własną wersję piosenki, którą jakiś czas temu nagrali Mata i White 2115. La la la (oh oh) w tym wydaniu brzmi zaskakująco!

Mata w singlu La la la (oh oh) z Whitem 2115. W takim wydaniu go jeszcze nie słyszeliście! >> 

Kuba Szmajkowski wziął udział w pierwszej polskiej edycji The Voice Kids. W drużynie Dawida Kwiatkowskiego dotarł aż do finału.

Jakub Szmajkowski, Mateusz Gędek, Maksymilian Więckowski i Tomasz Gregorczyk z The Voice Kids należeli do zespołu 4Dreamers. Pod koniec 2020 roku 4Dreamers poinformowali, że kończą swoją przygodę z zespołem.

Od tamtej pory Kuba Szmajkowski m.in. wydał singiel Nieskończone i nagrał utwór z Sarą James. Piosenka Czarny Młyn została wykorzystana w filmie o tym samym tytule.

Po 4Dreamers czas na solową karierę. Jest singiel byłego członka polskiego boysbandu >> 

Kuba Szmajkowski – Mata: cover

Kuba Szmajkowski prężnie działa w social mediach, gdzie publikuje m.in. covery. Niedawno wrzucił do internetu filmik, na którym można go usłyszeć w zwrotce Maty do kawałka La la la (oh oh), który Michał Matczak i White 2115 wypuścili w lipcu 2021 roku.

Podoba Wam się ta wersja?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.