Reklama
placeholder
News

Mata w singlu La la la (oh oh) z Whitem 2115. W takim wydaniu go jeszcze nie słyszeliście!

Fot. YouTube.com/SBM Label

Reklama
Reklama
placeholder

Mata nagrał singiel z Whitem 2115. La la la (oh oh) różni się od poprzednich utworów Michała Matczaka. Posłuchajcie i zobaczcie teledysk!

Ostrzegamy przede wszystkim młodszych czytelników – w piosence usłyszycie wulgaryzmy.

Mata ogłasza jedyny taki koncert! [DATA, BILETY] >> 

Mata ft. White 2115 - La la la (oh oh)

Zaledwie kilka tygodni po tym jak Mata wypuścił piosenkę Kiss cam (podryw roku), fani mogą posłuchać jego kolejnego kawałka. Przy współpracy z Whitem 2115, czyli Sebastianem Czekajem, nagrał mocno wakacyjne La la la (oh oh). Trzeci singiel zapowiadający płytę Młody Matczak to dużo lżejsza muzyczna propozycja od tych, które do tej pory serwował nam Mata.

Tytuł La la la (oh oh) nawiązuje do singla La la la (oh oh), który znalazł się na płycie White’a 2115 - Rockstar: Do zachodu słońca, i w którym gościnnie pojawił się Mata.

Teledysk do La la la (oh oh) miał premierę na YouTube 15 lipca 2021 roku. Kilkanaście godzin później klip odtworzono ponad milion razy. W tej chwili wideo jest na 1. miejscu karty Na Czasie.

Mata – nowa płyta. Kiedy premiera?

Kolejna płyta Maty ukaże się 21 września 2021 roku. Krążek Młody Matczak już teraz jest dostępny w preorderze. Sześć godzin od uruchomienia sprzedaży kupiono go w 15. tysiącach egzemplarzy, co daje status złotej płyty.

Mata z wielkim sukcesem. Zrobił to jako pierwszy Polak! >> 

Przypomnijmy, że drugi singiel zapowiadający wydawnictwo, Kiss cam (podryw roku), znalazł się na 198. miejscu listy Global 200 Excl. US magazynu Billboard. Mata został pierwszym polskim artystą, który pojawił się w zestawieniu.

Myślicie, że La la la (oh oh) powtórzy ten sukces?

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama