Reklama
placeholder
News

Poruszony wojną Kubańczyk zrobił sobie nowy tatuaż. Spotkał się z hejtem

Poruszony wojną Kubańczyk zrobił sobie nowy tatuaż. Spotkał się z hejtem

fot. Instagram.com/kubanczyk.official

Reklama
Reklama
placeholder

Kubańczyk zrobił sobie nowy tatuaż i spotkał się z hejtem. Jakub Flas odpowiedział na krytyczne komentarze.

BALENCIAGA dla Ukrainy. Dosadny przekaz? >>

Kubańczyk – nowy tatuaż

Raper wytatuował sobie na ramieniu przebite sztyletem serce z napisem: No More War (Nigdy więcej wojny). To nie spodobało się internautom, którzy zaczęli drwić z Kubańczyka. Pojawiły się komentarze, że 26-latek próbuje zdobyć rozgłos wykorzystując to, co dzieje się w Ukrainie.

Akurat teraz zauważyłeś, że na świecie giną i cierpią niewinni ludzie? Płycej się nie da. (…) Zrób coś bezinteresownie (…).

Dziarę zrobiłeś i nie będzie wojny. Ok, fajnie.

Nie ma to jak wybijać się na wojnie i szukać sensacji.

Pod publiczkę.

Z tego, co mówią (…) z racji tego, że zrobiłeś tatuaż, Putin wycofuje się z terenów Ukrainy. Brawo, Kubuś – pisali.

Rosja: te marki bojkotują kraj Putina. H&M, Ikea, Facebook – kto jeszcze? >>

Kubańczyk skrytykowany za tatuaż. Odpowiedział

Termin na tatuaż miałem już miesiąc temu, a dzisiaj miałem 'dziarać' zupełnie co innego. Jest to dla mnie ogromny symbol i chyba jeden z najważniejszych tatuaży na moim ciele. (…)

Wróciła potężnie do mojej głowy historia mojego małego przyjaciela Rubika – chorego na raka, którego wspierałem finansowo i organizowałem dla niego różne akcje. Kiedy odszedł, nastał jeden z najcięższych okresów w moim życiu, chociaż tego nie pokazywałem, bardzo cierpiałem w środku – nie potrafiłem sobie poradzić z jego stratą i stałem się jakieś 19272639303 razy bardziej wrażliwy na krzywdę maluchów. Nie zrozumieją ci, którzy nigdy nie doświadczyli takiej sytuacji.

Teraz czuję się tak samo, mówię sobie pomagaj, ale nie oglądaj tego, co się dzieje – tak się nie da. Wszystko wróciło, moja psychika bardzo cierpi. Ten tatuaż będzie mi zawsze przypominał o tym, żeby być człowiekiem i pomagać, jest też moim własnym i osobistym symbolem wsparcia dla naszych sąsiadów.

Margaret, Taco Hemingway, Brodka, Wiśniewski – tak polskie gwiazdy wspierają Ukrainę >>

Każdy, kto śledzi mnie od dłuższego czasu, o tym wie. (…) Będziemy pomagali jak tylko się da. Cieszę się, że mimo różnych sytuacji i poglądów teraz potrafimy się zjednoczyć. Oby to piekło jak najszybciej się skończyło. Szacunek dla wszystkich zaangażowanych w pomoc – wyjaśnił Kubańczyk, odnosząc się do negatywnych opinii.

 

 

\\

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama