News

La Lana w hołdzie dla Whitney Houston. Posłuchaj How Will I Know!

La Lana w hołdzie dla Whitney Houston. Posłuchaj How Will I Know!

fot. materiały prasowe

La Lana oddała hołd jednej ze swoich ulubionych artystek. Tym samym zrobiła niezwykłą niespodziankę fanom. Już jest dostępna nowa wersja utworu Whitney Houston How Will I Know!

Lanberry tęskni za światem analogowym. Posłuchaj singla Mirabelki >>

La Lana - How Will I Know

22 listopada mija 35 lat od premiery znanego singla Whitney Houston How Will I Know. La Lana postanowiła wypuścić zupełnie nową, taneczną wersję utworu. Do współpracy zaprosiła utalentowanego producenta Guy Arthura, który związany jest z wytwórnią STMPD RCRDS należącą do Martina Garrixa. Współpracował już z takimi artystami jak z Tokyo Machine, Todd Helder czy Julian Jordan.

Odkąd byłam dzieckiem, podziawiałam Whitney. Była dla mnie wzorem do naśladowania i nigdy nie myślałam, że kiedykolwiek w życiu zrobię remake jednego z jej największych hitów. Guy Arthur wykonał niesamowitą pracę przy produkcji. Chcę podziękować każdemu, kto pracował przy tej piosence, za to, że mogę podzielić się nią z fanami, w tym trudnym i szalonym czasie" – powiedziała La Lana.

Powstał również niezwykły nowy klip do utworu, który z pewnością będzie wspaniałym prezentem dla fanów La Lany. Teledysk jest osadzony w klimacie lat osiemdziesiątych. Piosenkarka dzieli się z fanami nie tylko najważniejszymi momentami swojej kariery, ale też ujęciami z życia prywatnego.

Poniżej możecie posłuchać wersję La Lany i Guy Arthura utworu How Will I Know.

Zuza Jabłońska w świątecznej piosence! Posłuchaj >>

Podoba Wam się? :-)

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.