News

Lanberry tęskni za światem analogowym. Posłuchaj singla Mirabelki

Lanberry tęskni za światem analogowym. Posłuchaj singla Mirabelki

fot. YouTube.com/Lanberry

Mirabelki to czwarty singiel z płyty Co Gryzie Panią L?, która miała premierę 23 października tego roku i została fantastycznie przyjęta zarówno przez fanów artystki, jak i recenzentów. Płytę zapowiadały trzy piosenki - Zew, Tracę i Plan awaryjny, który w koncercie Premier w Opolu okazał się być najlepszym utworem i zgarnął główną nagrodę. 

Sebastian Fabijański i Maffashion wyjadą z Polski? Co oznacza tekst singla Lustro? >>

'Mirabelki' to tęsknota za analogowym, namacalnym czuciem, byciem tu i teraz, 'face to face'. Ważne jest dotknięcie rzeczywistości, poczucie jej, bo ona stała się głównie wirtualna, zwłaszcza w ostatnich miesiącach – mówi Lanberry o tej kompozycji.

Mam przebłyski z analogowej rzeczywistości jeszcze z dzieciństwa, ale widzę, że te tęsknoty dotykają nie tylko pokolenia milenialsów, mojego, ale też ludzi młodszych – którzy nie mieli styczności z taką rzeczywistością, jaką ja  pamiętam – mówi artystka.

Anna Skura i jej mąż rozstali się! „Przygotowujemy się do rozwodu” >>

Może podświadomie tęsknią za czułością i ciepłem namacalności? U nastolatków urodzonych grubo po 2000 roku widzę fascynację światem, z którym nie mogli mieć własnych doświadczeń - dodaje.

Do udziału w pisaniu tego utworu Lanberry zaprosiła Mimi Wydrzyńską z Linii Nocnej, natomiast producentem Mirabelek jest Bartosz Dziedzic znany ze współpracy z Arturem Rojkiem, Moniką Brodką czy Dawidem Podsiadło.

Jak Wam się podobają Mirabelki Lanberry? ;)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.