News

Lady Gaga + Bradley Cooper? Gaga opowiada dlaczego „zagrali” na Oscarach

Lady Gaga + Bradley Cooper? Gaga opowiada dlaczego „zagrali” na Oscarach

Fot. Instagram.com/ladygaga

Lady Gaga opowiedziała, co tak naprawdę działo się między nią a Bradley’em Cooperem na gali Oscarów 2019. Wygląda na to, że występ, który rozgrzał do czerwoności cały świat to tylko chwyt marketingowy. Zaskoczeni?

Romans z Cooperem? Lady Gaga skomentowała plotki na Instagramie >> 

Lady Gaga komentuje plotki o romansie z Cooperem

Od premiery Narodzin Gwiazdy, w którym Lady Gaga i Bradley Cooper zagrali parę kochanków, właściwie nie cichną plotki o ich romansie. Spekulacje podsycają jeszcze m.in. zerwane niedawno zaręczyny Lady Gagi i Christiano Carino oraz informacje o tym, że Irina Shayk, ukochana Bradleya Coopera, wyrzuciła Gagę ze znajomych na Instagramie. Teraz wokalistka postanowiła raz na zawsze wyjaśnić relację łączącą ją z kolegą z planu i zamknąć usta niedowiarkom.

Niedawno Lady Gaga była gościem w programie telewizyjnym Jimmy'ego Kimmela. Oczywiście prowadzący zapytał gwiazdę Narodzin Gwiazdy, co łączy ją i Bradleya Coopera. Widać było, że Gaga ma już dość pytań o romans, ale odpowiedziała na pytanie. Powiedziała, że pamiętny występ na Oscarach 2019 był w pełni wyreżyserowany. Wszystko po to, żeby publiczność zobaczyła to, czego oczekuje – miłość między bohaterami. Zaznaczyła również, że piosenka Shallow, którą śpiewali to utwór o miłości, więc nie mogło tego uczucia zabraknąć także na scenie.

Shallow na żywo po raz pierwszy.Co za emocje!

Narodziny Gwiazdy – Oscary 2019

Przypominamy, że reżyserski debiut Bradley’a Coopera został nominowany do Oscarów 2019 aż w ośmiu kategoriach – za najlepszy film, najlepsza piosenka, najlepszy aktor pierwszoplanowy, najlepsza aktorka pierwszoplanowa, najlepszy aktor drugoplanowy, najlepszy scenariusz adaptowany, najlepsze zdjęcia i najlepszy dźwięk. Amerykańska Akademia Filmowa przyznała filmowi jednak tylko jedną statuetkę – za najlepszą piosenkę (Shallow).

Chociaż Lady Gaga i Bradley Cooper cały czas starają się uciąć plotki na temat swojego romansu, fani i tak twierdzą, że między nimi coś iskrzy. Taka chemia jest przecież trudna do zagrania!

Jak myślicie - są razem czy nie?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nothing could be more special than sharing this moment at the Oscars with a true friend and artistic genius.

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#LookWhatIFound #AStarIsBorn

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#AStarIsBorn is in theaters now and you can listen to the soundtrack everywhere ?

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#LookWhatIFound #AStarIsBorn

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.