News

Lanberry: nowa płyta już dostępna! [TRACKLISTA]

Lanberry: nowa płyta już dostępna! [TRACKLISTA]

fot. youtube.com/Lanberry

Nowa płyta Lanberry już jest dostępna! Czego możemy się spodziewać po Co gryzie panią L.? i jakie piosenki na niej znajdziecie?

Właśnie swoją premierę miała trzecia solowa płyta Lanberry. Artystka odważnie łamie schematy, gatunkowe konwencje oraz oczekiwania. To jest czas na jej nową odsłonę.

Ariana Grande: nowy singiel POSITIONS! Płyta tuż, tuż >>

Lanberry: Co gryzie panią L.? informacje o płycie

Krążek Co gryzie panią L.? pokazuje Lanberry w odsłonie bardziej spokojnej, ale równocześnie zmysłowej. Znajdziemy na nim melancholijne ballady, ale także hity, które z pewnością rozgrzeją niejeden parkiet. Odbiorcy na pewno zauważą, że artystka w charakterystyczny dla siebie sposób bawi się konwencjami 'puszczając oko' do klimatów lat 80. i 90.

Przez dwa lata od wydania mojej poprzedniej płyty „miXtura” zmieniło się tak dużo, jakby minęła co najmniej dekada. Dlaczego i jak do tego doszło? O tym właśnie opowiada moja trzecia płyta. To w sumie bardzo intymna podróż, bo chcę opowiedzieć coś o sobie. Chcę przekazać w dźwiękach, słowach i obrazach, kim jest pani L. Kim jest Lanberry. A że to muzyka jest nośnikiem tego, co noszę w sobie, to z tych piosenek wyłania się postać, którą można sobie samemu poskładać – powiedziała Lanberry. 

Do udziału w projekcie zostali zaproszeni producenci i artyści tacy jak: Bartosz Dziedzic, Dry Skull, Mikołaj Trybulec i Mimi Wydrzyńska z Linii Nocnej, Maciej Wasio, Paweł Krawczyk, Olaf Deriglasoff oraz duet Kumór i Buczkowski. 

Motyw, który łączy 11 utworów z albumu jest wdzięczność. Według Lanberry jest to niesłusznie pomijany nawyk przypominania sobie o tym co w nas dobrego, jak również radości z dotychczasowych osiągnięć. Dodatkowo osobistego wymiaru płyty Co gryzie panią L.? dodaje współtworzone przez artystkę kolaże w książeczce dołączonej do krążka.

Viki Gabor i jej Afera to hit jesieni 2020? [TELEDYSK, TEKST PIOSENKI] >>

Lanberry –  Co gryzie panią L.? [TRACKLISTA]

1. Plan awaryjny
2. Tylko tańczę
3. Kamikadze
4. Tracę
5. Nocny Sport
6. Usłysz mnie
7. Mirabelki
8. Pustosłów
9. A jeśli jutra nie będzie
10. Zew
11. Zimowy sen
 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.