News

Viki Gabor i jej Afera to hit jesieni 2020? [TELEDYSK, TEKST PIOSENKI]

Viki Gabor i jej Afera to hit jesieni 2020? [TELEDYSK, TEKST PIOSENKI]

fot. materiały prasowe

Viki Gabor zaprezentowała teledysk do singla Afera! Na początku września wokalistka wydała debiutancką płytę, a dziś prezentuje teledysk do swojego jedynego solowego utworu w pełni po polsku.

Miniony rok Viki Gabor może z pewnością zaliczyć do udanych dzięki wygranej w prestiżowym konkursie Eurowizja Junior 2019, ogólnopolskiemu hitowi Ramię w Ramię nagranemu z legendą polskiej sceny Kayah, międzynarodowym sukcesom z utworami Getaway i Forever and a Night czy podwójnie platynowym wyróżnieniom za utwory Superhero i Ramię w ramię. To wszystko zostało zwieńczone premierą debiutanckiego albumu Getaway (Into My Imagination) na początku września tego roku z premierą w aż 18 krajach. Mogłoby się wydawać, że Viki zapracowała na chwilę wytchnienia, ale jak mówi sama wokalistka – kocha zaskakiwać swoich fanów, dlatego ciężko pracuje przygotowując fanom kolejne niespodzianki.

Czarodziejka z Księżyca wraca DO KIN! Kiedy premiera? >>

Viki Gabor - Afera

W sieci pojawił się teledysk Viki Gabor do singla Afera. Wideo, jak i sam utwór, są bardzo żywiołowe i pełne młodzieńczej energii oraz zabawy, co bardzo pasuje do 13-letniej Viki.

Za teledysk i reżyserię odpowiada Dawid Ziemba z ekipą MIND PRODUCTION, którzy zrealizowali także teledysk Viki do utworu Not Gonna Get It, Empires Alicji Szemplińskiej oraz dwa klipy Carli Fernandez.

Jak Wam się podoba Afera Viki Gabor?


 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.