News

Lanberry: wakacyjny romans w klipie! Plan Awaryjny już w sieci [WIDEO]

Lanberry: wakacyjny romans w klipie! Plan Awaryjny już w sieci [WIDEO]

fot. YouTube.com/Lanberry

Lanberry zaprezentowała fanom teledysk do najnowszego numeru Plan awaryjny. Artystka, która może pochwalić się ponad 70 milonami streamów oraz dwiema platynowymi i czterema złotymi płytami, proponuje przebój na wakacje. Do utworu powstał klimatyczny teledysk nagrany w hollywoodzkim stylu lat 60-tych.

Plan awaryjny niejako domyka historię moich poprzednich dwóch singli: Zew oraz Tracę. Chciałam, by ta piosenka kipiała optymizmem, lekkością i poczuciem wolności. Jest to też ostateczne rozliczenie z przeszłością, dające siłę. „Awaryjny zawiódł plan, ewakuacji nadszedł czas” – opisuję moment w naszym życiu, w którym wyczerpaliśmy wszelkie opcje ratowania relacji, przyjaźni, związku. Czasami trzeba powiedzieć dość, zamknąć rozdział raz na zawsze i iść dalej – mówi Lanberry.

Agnieszka Radwańska pokazała pierwsze zdjęcie syna. Urocze! >>

Lanberry – Plan awaryjny

Za tekst ponownie odpowiada sama artystka, ale tym razem zaprosiła do współpracy jeszcze Monikę Wydrzyńską z zespołu Linia Nocna. Warstwa muzyczna to również zasługa Lanberry, którą wspierał kierownik muzyczny jej zespołu – Kuba Krupski. Do produkcji Planu awaryjnego wokalistka zaprosiła również Dominica Buczkowskiego i Patryka Kumóra, czyli duet producencki, z którym przygotowała już niejeden hit. Energetyczne, słoneczne dźwięki i melodyjna linia Planu awaryjnego sprawiają, że ten kawałek ma szansę stać się kolejnym przebojem Lanberry.

Teledysk do Planu awaryjnego został przygotowany w filmowej konwencji utrzymanej w klimacie retro. Lanberry przeżywa w klipie wakacyjny romans z nieznajomym, a finał tej historii może Was zaskoczyć! 

Prezenterka straciła ząb w programie na żywo! [WIDEO] >>


 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj