News

Lara Gessler o pierwszym mężu. Dlaczego rozwiedli się krótko po ślubie?

Lara Gessler o pierwszym mężu. Dlaczego rozwiedli się krótko po ślubie?

fot. Instagram.com/lara_gessler

Lara Gessler ma za sobą małżeństwo z Pawłem Ruczem, z którym rozwiodła się w 2019 roku. Dlaczego nie są razem? 

Shakira i Gerard Pique – rozstanie potwierdzone. Wydali oświadczenie >>

Małżeństwo Lary Gessler i Pawła Rucza skończyło się po 1,5 roku. Córka Magdy Gessler, w podcaście Tak mamy, opowiedziała o byłym mężu i zdradziła, dlaczego doszło do rozstania.

Lara Gessler o byłym mężu. Dlaczego się rozstali?

Paweł, mój pierwszy mąż, był bardzo dobrym gościem. On był też bardzo zbliżony do mojego taty (…). Tutaj tego ognia zdecydowanie zabrakło, w sensie tego ognia intelektualnego, pewnej rzutkości, komunikacji może powiem, że nie, ale dla mnie seks umysłu jest bardzo istotny i po prostu ja się zawsze zakochiwała w głowie. Tutaj się zakochałam w 100% w dobroci. To była dobroć ostateczna, do wyrzygania. Taka, że ja uważam nadal, że to jest wspaniały człowiek – powiedziała Lara Gessler.

Restauratorka dodała, że w pewnym momencie ona i jej były mąż „byli jak rodzeństwo”.

My po prostu weszliśmy w zbyt przyjacielskie relacje i on się gdzieś tam przestał rozwijać, frustrował się, że ja się rozwijałam. Ja cały czas mu życzyłam jak najlepiej, no ale nie będziesz „nie robić” po to, żeby druga strona czuła się dobrze. Ta frustracja gdzieś tam narastała – stwierdziła Lara Gessler.

Krzysztof Ibisz będzie ojcem po raz kolejny. On i jego żona pokazali zdjęcie z brzuszkiem >> 

Ja dwa tygodnie po ślubie wiedziałam, że zrobiłam błąd. (…) Był taki wyjazd, na który wyjechałam z bardzo dużą ilością ludzi z branży i zobaczyłam dużo ludzi, z którymi świetnie mi się rozmawiało i którzy właśnie tę rzutkość mieli  i zobaczyłam, że to jest coś nie do nadrobienia – przyznała później 32-latka.

Lara Gessler jest żoną Piotra Szeląga. Mają córkę Nenę, spodziewają się drugiego dziecka, synka.  W podcaście Tak mamy Lara Gessler tak mówiła o ojcu swoich dzieci:

(…) Ja wiedziałam, że będzie tatą, który ma bardzo dużo czułości, jest artystyczną duszą i ma duża wiedzą, ma szacunek do wiedzy i jest jedynym człowiekiem jakiego znam, który jak nie ma co robić to czyta Wikipedię. (...) Z drugiej strony ma wewnętrzną siłę i ten ogień, który powoduje ze jest łatwym autorytetem i nie da sobie wejść na głowę (...). Ja dość szybko jak na niego spojrzałam to wiedziałam, że będzie super tatą – stwierdziła.

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli drugi ślub. Jaki prezent dała im Magda Gessler? >> 

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli ślub w 2020 roku.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.