News

Lara Gessler PO ROZWODZIE! Jej mąż już układa sobie życie

Lara Gessler PO ROZWODZIE! Jej mąż już układa sobie życie

Fot. Instagram.com/lara_gessler

Lara Gessler jest już po rozwodzie! Córka Magdy Gessler formalnie rozstała się z mężem już na pierwszej rozprawie w sądzie. Paweł Rucz już układa sobie życie na nowo.

Magda Gessler bez makijażu i z prostymi włosami! Przypomina siebie? >> 

Lara Gessler się rozwiodła

Lara Gessler wzięła ślub z Pawłem Ruczajem w 2017 roku. Na początku 2019 roku, zaledwie 1,5 roku od ceremonii, pojawiły się informacje, że córka Magdy Gessler się rozwodzi. Spekulacje o kryzysie w związku restauratorki i barmana pojawiły się, kiedy para przestała publikować wspólne zdjęcia i spędziła osobno sylwestra. Powodem ich rozstania miała być różnica charakterów. Lara chciała błyszczeć w show-biznesie, a skromny Paweł nie pasował do jej wizji na życie.

Lara Gessler nago! Mama i internauci komentują >> 

Za jakiś czas okazało się, że koniec związku Gessler i Ruczaja to prawda. Lara Gessler znalazła sobie już nowego partnera. Mówi się, że jej nowy ukochany jest prawnikiem. Paweł Ruczaj natomiast szukał mieszkania do wynajęcia. Teraz prawdopodobnie córka Magdy Gessler jest już po rozwodzie.

Magda Gessler będzie łysa?! Popek rzucił jej wyzwanie >>

Według źródeł do małżeństwo Lary Gessler i Pawła Ruczaja zakończyło się już na pierwszej rozprawie. Parze bardzo zależało na szybkim zamknięciu sprawy, m.in. dlatego, że Lara jest już w nowym związku. Jednak jej były mąż też układa sobie życie na nowo. Mówi się, że Ruczaj już niedługo wyprowadza się za granicę.

Portale podają, że małżonkowie podczas rozprawy zachowali się z klasą. Nie dzielili też majątku, bo przed ślubem podpisali intercyzę. Po wszystkim podali sobie ręce i zapewnili, że nadal będą utrzymywać ze sobą kontakt.

Myślicie, że uda im się przyjaźnić?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj