News

28-letnia influencerka nie żyje. Lee MacMillan popełniła samobójstwo

28-letnia influencerka nie żyje. Lee MacMillan popełniła samobójstwo

Fot. Instagram.com/lifewithlee

Lee MacMillan nie żyje. 28-letnia influencerka popełniła samobójstwo. Przykra wiadomość dotarła do mediów 2 kwietnia 2021 roku.

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Przedwczoraj wyszedł po COVID-19 ze szpitala >> 

Lee MacMillan zyskała popularność w internecie dzięki filmom z podróży, które publikowała wspólnie ze swoim byłym chłopakiem Maxem Bidstrupem. W wyprawach towarzyszył im pies Occy. Ich kanał Max & Lee ma 500 tysięcy subskrypcji. W styczniu 2020 roku para ogłosiła rozstanie.

Lee MacMillan prowadziła też inny kanał. Filmy na  kanale Life with Lee oglądało ponad 50 tysięcy stałych widzów. Na Instagramie (@lifewithlee) obserwuje ją blisko 80 tysięcy fanów.

Lee MacMillan nie żyje

Niedawno świat obiegła informacja o śmierci 28-latki. Jak donoszą portale, powołując się na komunikat porucznika policji w Santa Barbara, influencerka popełniła samobójstwo, rzucając się pod pociąg w Kalifornii.

Po tym, jak przeżyła niezwykłe życie i stoczyła odważną walkę z depresją, musimy podzielić się z Wami informacją, że Lee w piątek odebrała sobie życie. Nasze serca są rozdarte. Była najjaśniejszym światłem, magnetyczną siłą natury, tak wielu ją kochało – napisała w oświadczeniu rodzina MacMillan. 

Jeśli możemy coś zrobić dla Lee, to chcemy szerzyć przesłanie, że zdrowie psychiczne jest tak samo ważne jak zdrowie fizyczne i że choroba może dotknąć każdego, bez względu na to jak nieprawdopodobne może się to wydawać. Można poprosić o pomoc, to absolutnie konieczne, żeby o nią prosić.

Lee dużo mówiła o zdrowiu psychicznym. Szczerze i otwarcie opowiadała o swoich zmaganiach. Otrzymywała pomoc od profesjonalistów, od rodziny, od przyjaciół. Miała wokół siebie wsparcie. Nie była sama. (…) A jednak uległa tej straszliwej chorobie. (…) – czytamy dalej.

Na zakończenie rodzina zmarłej influencerki zaapelowała, żeby nie sugerować się tym jak przedstawiane jest życie w mediach społecznościowych i sprawdzać jak czują się nasi najbliżsi.

Jakiś czas później przekazano, że bliscy Lee McMillan pracują nad założeniem fundacji, która będzie działać na rzecz zdrowia psychicznego i zwalczać cyberprzemoc. 

Zawodnik MMA nie żyje. Patryk Nowak miał 31 lat >>

Jeśli szukacie wsparcia i nie wiecie do kogo się zgłosić, możecie zadzwonić pod bezpłatny numer zaufania:

Numer telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu przez całą dobę), można także zarejestrować się na stronie https://116111.pl/ oraz napisać wiadomość e-mail.

Telefon Zaufania dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym – 116 123 (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00-22.00).

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.