News

Wypadek w Legolandzie. 31 osób rannych

Wypadek w Legolandzie. 31 osób rannych

fot. Pixabay.com

W parku rozrywki Legoland doszło do wypadku. Portal Bayerischer Rundfunk podał, że w wyniku zdarzenia 31 osób zostało rannych. Wcześniej media informowały o 34 poszkodowanych. 15 osób trafiło do szpitala. 

Nicki Minaj: zabójca ojca raperki skazany. 'Zbyt łagodny wyrok' >>

Legoland – wypadek kolejki górskiej

Wypadek kolejki górskiej miał miejsce w czwartek 11 sierpnia 2022 roku w parku rozrywki Legoland w niemieckim mieście Gunzburg. Według dostępnych informacji doszło do zderzenia się dwóch pociągów kolejki górskiej. Pociąg miał wjechać w pojazd, który mocno zahamował. Nie wiadomo, co doprowadziło do wypadku.

Wcześniej media obiegła informacja o wypadku w parku rozrywki w Klotten w Nadrenii-Palatynacie (Niemcy). O tragicznym wydarzeniu przypomniał m.in. portal RND.

Dua Lipa: fajerwerki na koncercie, trzy osoby ranne. Artystka zareagowała >>

6 sierpnia 2022 roku podczas przejażdżki kolejką górską, z wagonika wypadła kobieta. Niestety 57-latka zmarła w skutek odniesionych obrażeń.

Filip Chajzer i jego syn byli w Legolandzie

Filip Chajzer był z synem w Legolandzie, w którym doszło do katastrofy kolejki górskiej.

(…) Życie, które jest tak kruche i nieprzewidywalne. (…) Jesteśmy cali i zdrowi. Doceniajcie każdą minutę życia. O tym był właśnie poprzedni post pisany w beztroskiej atmosferze wesołego miasteczka. Jakie to wszystko przewrotne. Myślami z rannymi w tym wypadku – napisał dziennikarz na Facebooku.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.