News

Lejdis 2: będzie kontynuacja filmowego hitu?

Lejdis 2: będzie kontynuacja filmowego hitu?

fot. instagram.com/dereszowska

Czy będzie kontynuacja filmu Lejdis? Ta produkcja była prawdziwym hitem!

W 2008 roku na ekrany kin wszedł film, który był damską odpowiedzią na produkcję Testosteron. Komedia, która opowiadała historię czterech kobiet usiłujących poradzić sobie ze zwariowanym życiem zrobiła furorę. Tytułowe „lejdis” zagrały Anna Dereszowska, Edyta Olszówka, Magdalena Różdżka oraz Izabela Kuna. Nic dziwnego, że fani produkcji zastanawiają się czy powstanie druga część produkcji. 

Po sukcesie Lejdis niejednokrotnie pojawiały się informacje o planowanym powstaniu Lejdis 2. Niestety nigdy to się nie stało.

Selena Gomez zagra w horrorze? Jest już jego producentką >>

Lejdis: będzie kontynuacja filmowego hitu?

Choć od premiery filmu Lejdis minęło już ponad 10 lat fani produkcji nie tracą nadziei na realizację kolejnej części. Ponowne plotki o powrocie ekipy na plan filmowy pojawiły się w 2019 roku po publikacji zdjęć, które zamieściła jedna z aktorek na swoim profilu na Instagramie.

Anna Dereszowska pochwaliła się zdjęciem ze spotkania z Magdaleną Różdżką, Edytą Olszówką i Izabelą Kuną. Opis fotografii nazwiązywał do filmu, w którym panie wystąpiły razem.

Chcę z nimi znowu stanąć przed kamerą!!! Love you, Lejdis!!! – napisała.

Komentarze pod postem szybko zapełniły entuzjastycznymi słowami fanów. Kilka miesięcy wcześniej Dereszowska opublikowała zdjęcie, na którym oprócz aktorek był również scenarzysta filmu Lejdis, Andrzej Saramonowicz. Jednak i tym razem fotografia nie oznaczała pracy nad kolejną częścią popularnej produkcji. 

Wygląda na to, że twórcy filmu nie przewidują już powrotu na plan filmowy.

Emily w Paryżu: Lucas Bravo podbije serca polskich widzów? >>

Obejrzelibyście drugą część filmu Lejdis?
 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SYLWESTER LEJDIS Kochane Moje😘😘😘😘😘😘😘😘 #lejdis #pałacwiechlice

Post udostępniony przez Magdalena Rozczka (@magdalena_rozczka)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.