Reklama
placeholder
News

Leksiu komentuje aferę z wiadomościami. 'Myślałem, jestem, ku**a, niezniszczalny'

Leksiu komentuje aferę z wiadomościami. 'Myślałem, jestem, ku**a, niezniszczalny'

fot. YouTube.com/WATAHA-Krulestwo

Reklama
Reklama
placeholder

Sylwester Wardęga opublikował rozmowę z Leksiem, w której były członek Team X przerywa milczenie ws. afery z wiadomościami.

Leksiu miał myśli samobójcze. Szczera rozmowa z Wardęgą >> 

Zapowiedź „Psiakobusa” Sylwestra Wardęgi z Leksiem trafiła do internetu krótko przed premierą i w sieci zawrzało. Krzysztof Lekstan przyznał, że po wybuchu afery miał myśli samobójcze.

Wyłączyłem telefon, żeby nic nie słyszeć. Spałem po 20 godzin dziennie. (…) Już sprawdzałem, czy balustrady w domu są wystarczająco mocne – mówił Leksiu Sylwestrowi Wardędze.

W wywiadzie z Wardęgą Leksiu dodał, że teraz czuje się lepiej, może liczyć na wsparcie rodziny.

Psychika mi się trochę odbudowała, dalej nie jest jakoś super, ale jest o wiele lepiej niż było na początku. Nie chcę się zaj***ć przynajmniej, nie? – stwierdził.

Krzysztof Lekstan mówił o tym, że pozostali członkowie Team X „zareagowali bardzo wspierająco” na skandal z jego udziałem. Leksiu ujawnił, że to on sam podjął decyzję o odejściu ze składu.

Natsu i Nitro – Szpilki nawiązują do afery z Leksiem >>

Leksiu zabrał głos ws. wiadomości do nastolatek

Podczas rozmowy z Sylwestrem Wardęgą, Leksiu nawiązał do rozmowy z 13-latką.

Jak się dowiedziałem, że ta dziewczyna ma 13 lat to od razu ją zablokowałem i usunąłem wiadomości. (...) Nie wiedziałem, że to była nasza widzka. Ona mnie nie followowała. (...) Teraz na pewno bym już tak nie pisał, wtedy jakoś myślałem, że to jest śmieszne. (…) Dużo ludzi nie załapało, że większość tego co pisałem, to było dla beki – mówił.

Leksiu przyznał, że sytuacja związana z wiadomościami do nastolatek jest efektem tego, że popularność uderzyła mu do głowy.

Teraz bym tak nie napisał, ale wiesz jak to jest... Jesteś grubym, rudym chłopem, który przez całe życie nie może zar****ć, a potem dostajesz sławę nagle i masz tak, że każda laska ci odpisuje. No i powoli od******la. Potem piszesz do miliona lasek naraz. Teraz sobie to uświadomiłem, jak wtedy mi tak naprawdę lekko odj***ło. Dostałem taki zastrzyk, zastrzyk pewności siebie, zastrzyk wszystkiego i myślałem jestem, ku**a, niezniszczalny – wyjaśnił.

Leksiu wyznał, że już raczej nie zaufa żadnej kobiecie poznanej w sieci. Zapowiedział powrót do internetu. Zdradził, że jego prawnicy działają, żeby wyciągnąć konsekwencje wobec Konopskyy’ego.

Leksiu odchodzi z Team X! Wydał oświadczenie >> 

Przypomnijmy, że Konopskyy nagrał wideo, z którego wynikało, że 23-letni Leksiu miał wymienia „nieprzyzwoite” wiadomości z 14-latką i wysyłać zdjęcia penisa. Konopskyy twierdził, że zgłaszają się do niego kolejne dziewczyny, które również miały spotkać się z takim zachowaniem ze strony członka Teamu X.

Całą rozmowę Sylwestra Wardęgi z Leksiem publikujemy niżej. Uwaga, wideo zawiera wulgaryzmy!

Szukasz pomocy? Jeśli potrzebujesz wsparcia i nie wiesz do kogo się zgłosić, możesz zadzwonić pod bezpłatny numer zaufania:

Numer telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, całą dobę). Można również napisać wiadomość e-mail za pośrednictwem strony 116111.pl.

Kryzysowy Telefon Zaufania – 116 123 (czynny codziennie w godzinach 14.00-22.00).

Telefon Zaufania Instytutu Psychologii Zdrowia – 801 889 880 (Infolinia  jest czynna codziennie w godzinach od 17.00 do 22.00 z wyjątkiem świąt państwowych).

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama