Reklama
placeholder
News

Leksiu odchodzi z Team X! Wydał oświadczenie

Leksiu odchodzi z Team X! Wydał oświadczenie

fot. Instagram.com/leksiux

Reklama
Reklama
placeholder

Leksiu poinformował, że odchodzi z Team X. Krzysztof Lekstan wydał oświadczenie po tym, jak pod jego adresem pojawiły się oskarżenia o składanie niemoralnych propozycji nieletnim dziewczynom.

Leksiu: afera z wiadomościami na Instagramie. O co chodzi? >> 

Przypomnijmy, że Konopskyy opublikował na swoim kanale na YouTube filmik, z którego wynikało, że 23-letni Leksiu miał wymieniać „nieprzyzwoite” wiadomości z 14-latką. Konopskyy zdradził, że zgłaszają się do niego kolejne dziewczyny, które twierdzą, że również padły ofiarą takiego zachowania ze strony Leksia.

Jak się okazało, w momencie, kiedy wspomniana przez Konopskyyego nastolatka rozmawiała z Leksiem miała 15, a nie 14 lat. Youtuber wydał oświadczenie, w którym m.in. przeprosił za niezweryfikowanie wieku dziewczyny.

Do sprawy odniósł się również Leksiu.

Nigdy nie prowadziłbym w ten sposób konwersacji z osobą, kiedy byłbym świadom i wiedziałbym, że jest nieletnia. Jest mi (…) wstyd za poziom niektórych konwersacji, które utrzymywałem z kobietami, za niektóre teksty, które się pojawiały. Przepraszam wszystkich, którzy zostali dotknięci tą sytuacją – powiedział członek Teamu X  na InstaStory.

Inni członkowie Team X zabrali głos na swoich profilach na Instagramie. Podkreślili, że nie pochwalają zachowania jakiego miał dopuścić się Leksiu i czekają na wyjaśnienia.

Leksiu komentuje aferę ze swoim udziałem. Dlaczego filmik Konopskyyego zniknął z sieci? >> 

Po tym jak Konopskyy opublikował film na temat rozmów Leksia z nastolatkami, pojawiła się informacja, że Leksiu nie weźmie udziału w Team X Camp.

Leksiu odchodzi z Team X – oświadczenie

Minął rok projektu TEAM X. Postanowiłem odejść, bo nie chcę, żeby to co się stało miało wpływ na team. Zatrzymuję też na razie swoją aktywność w Internecie, muszę skupić się na sobie i swoich sprawach. Dziękuję wszystkim widzom – napisał Leksiu na InstaStory.

Oświadczenie Leksia znajdziecie niżej. 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama