News

Leksiu: afera z wiadomościami na Instagramie. O co chodzi?

Leksiu: afera z wiadomościami na Instagramie. O co chodzi?

fot. instagram.com/leksiux

Leksiu stał się obiektem nowej afery w świecie social media. Dołączenie 23-letniego influencera do Team X2 zostało ogłoszone 12 grudnia 2020 roku. Teraz jednak nad powszechnie lubianym i uważanym za najsympatyczniejszego członka grupyTeam X2 zawisły mroczne oskarżenia. 

Konopskyy (youtuber, który nagrywa filmy dotyczące newsów z całego świata) w swoim nowym filmiku pod tytułem Leksiu lubi młode widzki oskarża go o wysyłanie dziewczynom niecenzuralnych zdjęć i propozycji seksu ze swojego oficjalnego konta na Instagramie. Youtuber zdradził, że zgłaszają się do niego kolejne dziewczyny, przedstawiając dowody, że one również padły ofiarą takiego zachowania ze strony influencera. Konopskyy zapowiedział, że sprawa ma zostać zgłoszona na policję. Leksiu miał podobno nie wiedzieć, że dziewczyny, z którymi wymieniał wiadomości są niepełnoletnie.

Leksiu dotychczas nie odnieśli się do zarzutów. O co dokładnie w chodzi w nowej aferze?

Leksiu z Team X wysyłał zdjęcia penisa i „propozycje” dziewczynom poznanym w sieci?

  • Cała sytuacja zaczęła się 5 stycznia 2022 roku, gdy Konopskyy opublikował na swoim kanale na YouTube filmik, w którym zamieścił screeny z rzekomych rozmów Leksia z poznaną w sieci dziewczyną. Zgodnie z informacjami, które podał Konopskyy, dziewczyna miała być nieletnia, a Leksiu nie zapytał jej o wiek. Całe wideo wraz ze screenami komentarzy znajdziecie pod tekstem. Do powyższej sytuacji odniósł się Sylwester Wardęga, który zwraca uwagę na to, że para miała poznać się na Tinderze, gdzie warunkiem rejestracji jest ukończenie 18. roku życia, influencer mógł więc teoretycznie założyć, że jest pełnoletnia. 

Niezależnie jednak od wieku adresatki, prezentowane perwersyjne wiadomości i „propozycje” wysyłane z oficjalnego konta Leksia doprowadziły do tego, że o sprawie zrobiło się bardzo głośno.

Natsu odchodzi z YouTube'a? Nowy film zdziwił fanów >>

  • 6 stycznia 2022 roku Konopskyy zdradził, że po publikacji materiału zgłosiły się do niego kolejne dziewczyny, które mają mieć dowody na podobne zachowania Leksia wobec nich
  • Również 6 stycznia do sprawy odniósł się na swoim InstaStory Sylwester Wardęga. Youtuber opowiedział, że w dniu, w którym na jaw wyszły wyżej wymienione rozmowy, widział on Leksia na gali High League. Wardęga nie miał szansy rozmowy z influencerem, ale podobno Leksiu był przerażony zaistniałą sytuacją i miał powiedzieć w rozmowie z inną osobą, że „nie wiedział, że [dziewczyny] są niepełnoletnie”. Cały filmik znajdziecie pod tekstem.
  • Do 7 stycznia do godziny 15:00 Team X nie odniósł się do sprawy. Jedyną nieoficjalną reakcją Leksia jest ta przytoczona przez Wardęgę. 

Team X ma własne… soki. Od kiedy i gdzie kupić? >>

Leksiu z Team X – komentarze w sieci

Na profilu Leksia na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy od fanów, którzy nie są zachwyceni sprawą pokazaną przez Konopskyyego:

No to sobie nagrabiłeś Leksiu

Właśnie widziałem odcinek u konopskiego trochę wstyd ze odwalasz takie rzeczy a z kamerzysty masz bekę hipokryzja?

A wydawał się taki sympatyczny....

Lesiu z Team X2 – kim jest?

Leksiu, czyli Krzysztof Lekstan, jest członkiem youtubowej ekipy Team X2. Leksiu ma obecnie 23 lata.
Dał się poznać jako bardzo pozytywna osoba. Większość youtuberów wypowiadała się o nim bardzo ciepło. Interesuje się muzyką, gotowaniem, bushcraftem i nurkowaniem.

Na razie znamy jednak tylko jedną stronę sprawy. Warto zatem poczekać z oceną na wypowiedź Leksia na ten temat. 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.