News

Natsu odchodzi z YouTube'a? Nowy film zdziwił fanów

Natsu odchodzi z YouTube'a? Nowy film zdziwił fanów

fot. YouTube.com/Natsu

Natsu nagrała film, który zatytułowała: Odchodzę z YouTube… O co chodzi? Natalia Karczmarczyk kończy karierę youtuberki?

Team X: kim jest Natsu? [WIEK, NOWY PROJEKT, INSTAGRAM] >> 

Natsu z Team X ma mnóstwo fanów, jej kanał na YouTube subskrybuje ponad milion osób. Dużym zaskoczeniem dla widzów jest filmik, w którym słynna influencerka ogłasza odejście z YoutTube’a.

Natsu odchodzi z YouTube’a?

Natsu w „pożegnalnym” filmiku podsumowała 2021 rok – wspomniała m.in. działania z Team X, trasy koncertowe, walkę w HIGH League i casting do nowego projektu. Natalia Karczmarczyk przyznała, że ostatnie 12 miesięcy było dla niej bardzo intensywnych i przyszedł czas, żeby „powiedzieć sobie stop”.

Ja przede wszystkim nie będę już mieszkała w Domu X. Nie powiem, że się wyprowadzę w styczniu, ale chciałabym jak najszybciej, dlatego że to się będzie wiązało z tym, że znajdę już dom do mojego projektu – powiedziała Natsu.

Natsu mówiła, że nadal będzie współpracować z Team X, ale nie będzie jej tam tak dużo jak wcześniej.

Ile zarabia Natsu? 'Zarabiam faktycznie najwięcej' >> 

Youtuberka dodała, że chce skupić się właśnie na nowym projekcie i poświęcić mu 100% czasu, żeby wrócić z czymś, czego jeszcze nie było na polskim YouTube.

To nie będzie coś takiego jak Team X i Ekipa, to będzie coś innego. Po prostu wyobraziłam sobie i chciałabym, żeby tak wyszło (…). Dlatego potrzebuję teraz tego czasu, żeby się na tym skupić zapowiedziała.

Plus potrzebuję po prostu takiej przerwy od nagrywania na YouTube, bo czuję się troszeczkę taka przytłoczona już tym i muszę sobie odpocząć i uzyskać taką nową kreatywną energię do działania – mówiła Natsu.

Natsu o pracy na kamerkach: 'Ta historia ma drugie dno' >> 

Jak się okazało, na decyzję miała wpływ też „poważna sytuacja”, która wydarzyła się w życiu prywatnym Natsu.

Ale to nie jest tak, że znikam z internetu, ja po prostu znikam z YouTube’a. (…) Będziecie mogli nadal śledzić to, co się u mnie dzieje. (…) Do zobaczenia – uspokoiła fanów influencerka.

Takiego postanowienia noworocznego nikt się nie spodziewał... 

Powodzenia!

Nie spodziewałam się, że odejdziesz. (...) 

Wracaj szybko!!! 

Nie spodziewałam się tego. (...) - czytamy w komentarzach pod filmem. 

Natsu – nowy projekt. Kto się dostał?

Tego ile osób i kto dostał się do projektu Natsu mamy dowiedzieć się w dniu jego startu. Ostatecznie uczestnicy zostaną wybrani na podstawie głosów widzów.

Natsu – MMA. Kolejna walka

Z filmiku Natsu dowiadujemy się też, że w 2022 roku prawdopodobnie znowu zawalczy w oktagonie. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie jej przeciwnikiem.

Mam kilka propozycji. Będę jeszcze walczyła – słyszymy.

Team X: Natsu wyprowadza się z Domu X. Powiedziała jakie ma plany >>

Będziecie tęsknić za filmami Natsu?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.