News

Tak Lele Pons wyglądała przed operacjami. Zdjęcia sprzed lat dodał… jej chirurg

Tak Lele Pons wyglądała przed operacjami. Zdjęcia sprzed lat dodał… jej chirurg

fot. instagram.com/lelepons

Jedna z najpopularniejszych światowych influencerek niedawno obchodziła urodziny. Jednak Lele Pons nie zawsze wyglądała tak jak teraz. Niedawno zdjęcia sprzed operacji plastycznych opublikował... jej chirurg.

W ciągu ostatnich lat wiele mówi się o medycynie estetycznej i operacjach plastycznych. Chociaż te zabiegi zostały stworzone po to, żeby pomagać ludziom w walce z ich kompleksami, to niektórzy zatracili granice i za często odwiedzają swoich lekarzy. Z tego powodu wiele zabiegów zostało owiane złą sławą, a wizyty u specjalistów stały się tematem tabu. W Polsce jedna z celebrytek stworzyła mit diety zmieniającej rysy twarzy, bo wolała się nie przyznawać do ingerencji chirurga.

Podpaski i tampony w szkołach za darmo od września? To akcja dla uczennic >>

Lele Pons przed operacjami

Lele Pons zdobyła sławę dzięki filmikom, które wrzucała na nieistniejącą już platformę Vine. Teraz publikuje na m.in. w serwisie YouTube. Na samym Instagramie obserwuje ją ponad 41 milionów użytkowników!

Influencerka jest sławna w sieci od wielu lat i nie ukrywa tego, że na początku swojej kariery wyglądała inaczej. Wielokrotnie podkreślała, że swoją metamorfozę zawdzięcza dorastaniu, ale jej fani nie byli przekonani czy był to jedyny czynnik.

Lele Pons - operacje plastyczne

Niedawno Lele Pons świętowała swoje 24. urodziny. Z tej okazji dostała życzenia nie tylko od fanów oraz bliskich, ale także od... swojego chirurga plastycznego! Mężczyzna zamieścił również zdjęcia influencerki z przeszłości.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej i utalentowanej Lele Pons. Gdy się poznaliśmy, miałaś 18 lat i jesteśmy bardzo dumni z tego, jak rozkwitłaś jako osoba oraz w życiu zawodowym – napisał doktor Ramtin Kassir, który jest jednym z najbardziej znanych lekarzy medycyny estetycznej w Nowym Jorku.

Influencerka podziękowała mu w komentarzu pod postem i stwierdziła, że była to najlepsza decyzja w jej życiu.

Dosłownie najlepsze decyzja, jaką podjęłam w życiu. Sprawiasz, że dzieją się cuda! - napisała Pons.

Doktor Kassir zamieścił w swoim poście hasztagi, z których możemy wywnioskować jakim zabiegom była poddawana Lele Pons. To była między innymi operacja nosa czy wprowadzanie wypełniaczy oraz botoksu do twarzy.

Ma 51 lat i urodzi… własną wnuczkę. Jak to możliwe? >>

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia Lele Pons sprzed metamorfozy. Myślicie, że była to dobra decyzja?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MY BABY IS ALL GROWN UP ❤️🐶 @tobypons

Post udostępniony przez Lele Pons (@lelepons)

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Beginning of the decade vs. the end🤪🤪

Post udostępniony przez Lele Pons (@lelepons)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

On Wednesday we wear pink💕😘 (what pic is your fav?)

Post udostępniony przez Lele Pons (@lelepons)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj