Reklama
placeholder
News

Liber skomentował rozstanie z Sylwią Grzeszczak. Wspomniał też o piosence Motyle

Liber skomentował rozstanie z Sylwią Grzeszczak. Wspomniał też o piosence Motyle

fot. YouTube.com/liber

Reklama
Reklama
placeholder

O Liberze (Marcinie Piotrowskim) zrobiło się ostatnio głośno za sprawą tekstu do jego najnowszego singla zatytułowanego Wilk. Artysta śpiewa w nim m.in. takie słowa: Taka ładna i w porządku, ale już eks, od niedawna już eks. Fani nie są zachwyceni jego nową twórczością, bo ich zdaniem bohaterką fragmentów tekstu jest Sylwia Grzeszczak. W jednym z ostatnich wywiadów Liber szczerze skomentował rozstanie z żoną.

Liber w nowej piosence śpiewa o Sylwii Grzeszczak? Wilk ma bardzo wymowny tekst >>

Liber otworzył się na temat rozstania z Sylwią Grzeszczak. Piosenka Motyle nie jest autobiograficzna

Wokalista gościł niedawno w podcaście u Żurnalisty i to właśnie w rozmowie z nim opowiedział o swoim rozstaniu. Przypomnijmy, że Liber i Sylwia Grzeszczak 20 września 2023 roku wydali w social mediach wspólne oświadczenie. w którym poinformowali, że nie są już razem. Teraz wokalista skomentował to wydarzenie:

Nie jest to oczywiście przyjemny temat, ale nie widzę innej drogi. Fajnie, że jeśli już ludzie decydują się na coś takiego to odbywało się to w zgodzie, bo nie zawsze tak jest. Wiele historii się słyszy, a ja mam to szczęście, szczęście w nieszczęściu tak naprawdę, że stanęło na dobrych relacjach. Nadal tworzymy razem.  Za chwilę wchodzi taka bardzo fajna piosenka Sylwii nowa. Taki letni numer, przyjemny, do którego również pisałem, więc to cały czas działa i  to jest fajna współpraca. To tylko świadczy o tym, że można mieć dobre relacje.

Liber nawiązał też do tekstu piosenki Motyle, czyli ostatniego singla Sylwii Grzeszczak, który cieszy się popularnością:

Ja powiem tak. Jeśli chodzi o moją twórczość popową, ja nigdy nie piszę autobiografii. To się mogło tak zdarzyć, nie musiało. Może niektóre wersy zostały odebrane bardzo dosłownie jako opowieść. Piosenki mogą tylko gdzieś zahaczać o jakieś emocje, ale nigdy nie będą kartką z pamiętnika. Tekst do Motyli powstawał długo, po rozstaniu, jest emocjonalny i mocny. Nie zawsze jest to moja historia.

Skolim i Cleo śpiewają w DUECIE! Dziewczyno Piękna będzie hitem wakacji? >>

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama