News

Lil Masti zagrała w Dziewczynach z Dubaju! Dostała zaskakującą rolę

Lil Masti zagrała w Dziewczynach z Dubaju! Dostała zaskakującą rolę

fot.Instagram.com/lilmasti

Lil Masti zagrała w Dziewczynach z Dubaju. Dostała tam bardzo zaskakującą rolę. Kogo zagrała?

Dziewczyny z Dubaju - zdjęcia zza kulis filmu. Luksus, jachty i Stadion Narodowy >> 

Film Dziewczyny z Dubaju wszedł do kin 26 listopada 2021 roku. Produkcja w reżyserii Marii Sadowskiej jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami i tzw. „aferą dubajską”. To historia Polek, często celebrytek, które pracowały jako luksusowe prostytutki.

Lil Masti w Dziewczynach z Dubaju

W obsadzie Dziewczyn z Dubaju, produkowanych przez Dodę i Emila Stępnia, znalazła się Lil Masti. Influencerka dostała zaproszenie od Dody, która zaproponowała jej rolę, „której się nikt nie spodziewa”.

Lil Masti zagrała w Dziewczynach z Dubaju wychowawczynię w przedszkolu.

Dziewczyny z Dubaju - włoski aktor Giulio Berruti w obsadzie filmu >>

Moja rola może nie była jakaś bardzo trudna, ale była takim ważnym zwrotem akcji właśnie w filmie. (…) Ja jakoś nie czułam się tak super w tej roli, bo musiałam wejść w rolę takiej ułożonej kobiety, wychowawczyni w przedszkolu, wystylizowana byłam na taką szarą myszkę, więc ja się nie czułam jakoś fantastycznie w tej roli, ale mam nadzieję, że sprostałam temu wyzwaniu – mówiła Aniela Bogusz o udziale w filmie.

W głównych rolach w Dziewczynach z Dubaju wystąpili: Paulina Gałązka, Katarzyna Figura, Jan Englert, Beata Ścibak-Englert, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk i Józef Pawłowski. W obsadzie znajdują się również zagraniczne gwiazdy: Giulio Berruti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari.

Widzieliście już ten film?

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.