News

Lil Masti rodziła w towarzystwie męża... i nie tylko. Kto został zaproszony na salę?

Lil Masti rodziła w towarzystwie męża... i nie tylko. Kto został zaproszony na salę?

fot. instagram.com/lilmasti/

Lil Masti i Tomasz Woźniakowski kilka dni temu zostali rodzicami. Na świat przyszło pierwsze dziecko pary, córeczka Aria. Kiedy influencerka na początku tego roku ogłosiła, że jest w ciąży, od tamtej pory regularnie dzieliła się z obserwującymi na Instagramie przygotowaniami do narodzin malucha. Bardzo często na fotografiach z sesji zdjęciowych pokazywała, jak zmieniało się jej ciało. Fani Anieli mogli zobaczyć nawet, jak wygląda sala porodowa, w której będzie rodzić. 

Lil Masti URODZIŁA! Pokazała zdjęcia z porodu małej Arii >>

Lil Masti - poród, fotografka

Lil Masti w ostatnich dniach przed rozwiązaniem również była aktywna w social mediach i chętnie opowiadała o swoich zmiennych nastrojach, a także o tym, że zdecydowała się zrobić sobie rzęsy, aby choć na chwilę nie skupiać się tylko na zbliżającym porodzie. Małej Arii było najwyraźniej bardzo wygodnie w brzuchu mamy, bo dziewczynka urodziła się już po wyznaczonym terminie w 40. tygodniu ciąży.

Celebrytce przy porodzie oprócz Tomasza Woźniakowskiego towarzyszyła... fotografka. Kobieta dokumentowała jego przebieg, aby świeżo upieczeni rodzice mieli pamiątkę z tego  wyjątkowego wydarzenia.  

Rihanna urodziła drugie dziecko! Znamy płeć >>

Co sądzicie o takim towarzystwie przy porodzie?

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.