Reklama
placeholder
News

Liroy wziął kolejny ślub. Kim jest wybranka rapera?

Liroy wziął kolejny ślub. Kim jest wybranka rapera?

fot. @liroy_marzec

Reklama
Reklama
placeholder

W ostatnich dniach świat show-biznesu obiegła informacja, która wzbudziła duże zainteresowanie wśród fanów i mediów. Raper Piotr Liroy-Marzec, znany ze swojej kariery muzycznej oraz kontrowersyjnych zawirowań życiowych z byłą żoną Joanną Krochmalską, po raz kolejny stanął na ślubnym kobiercu.

Skolim zagra latem KILKADZIESIĄT koncertów. Gdzie wystąpi? >>

Według portalu Świat Gwiazd, ślub Liroya odbył się 27 czerwca 2024 roku w jednym z malowniczych zajazdów na Kaszubach. Choć ceremonia była skromna, nie zabrakło znanych gości. Wśród zaproszonych znaleźli się m.in. aktor Antoni Królikowski oraz piosenkarka Maria Sadowska, która zaśpiewała dla zakochanych swój utwór Kocham Cię.

Informacja o ślubie Liroya została potwierdzona również przez jego przyjaciela z polityki, Jarosława Porwicha, który złożył życzenia nowożeńcom w mediach społecznościowych.

Dzisiaj na nową drogę życia wstępuje Liroy, którego sylwetki nie muszę chyba przedstawiać. Pietka, Scyzoryku, człowieku wybitnie oryginalnym i o wielkim sercu, którego darzę wielkim szacunkiem… WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO. Wielkie pozdrowienia dla Twojej wartościowej i przesympatycznej wybranki. Sto lat!!!

Liroy i jego ukochana Dorota szybko powiedzieli sobie "tak"

Para po raz pierwszy pokazała się publicznie w sierpniu 2023 roku na premierze filmu Porady na zdrady 2, gdzie media komentowały urodę nowej wybranki rapera. Po niecałym roku od tego wydarzenia zakochani złożyli sobie przysięgę. Liroy udostępnił zdjęcia z tego dnia w swoich mediach społecznościowych. Dorota Liroy-Marzec, nowa żona rapera, również podzieliła się pamiątką z ceremonii na swoim Instagramie.

Sebastian Fabijański ŚPIEWA w nowym numerze. Koniec z rapem? >>

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama