Reklama
placeholder
News

Listy do M 4: co z premierą w 2020 roku?

Listy do M 4: co z premierą w 2020 roku?

fot. youtube.com/Kino Helios Polska

Reklama
Reklama
placeholder

Co z premierą Listów do M. 4? Produkcja miała znaleźć się na ekranach kin w listopadzie 2020 roku.

Film Listy do M. zadebiutował na ekranach kin w 2011 roku. Komedia romantyczna, której akcja rozgrywa się w czasie Bożego Narodzenia podbiła serca widzów i doczekała się już kolejnych części. Listy do M. 3 miały premierę w listopadzie 2017 roku. Teraz fani czekają na kolejny film z świątecznej serii.

Listy do M. 4 - Zawierucha, Boczarska i nie tylko na nowych zdjęciach z filmu >>

Listy do M. 4 – fabuła, obsada

O czym będzie opowiadać czwarta część Listów do M. 4?

Cicha noc, na całej połaci śnieg, a spokój i radość w sercach wszystkich? Nie tym razem! W życiu bohaterów 'Listów do M.' nadchodzi świąteczna zawierucha Mel (Tomasz Karolak) będzie musiał dostosować się do nowych standardów pracy, Karina (Agnieszka Dygant) i Szczepan (Piotr Adamczyk) wdrożą nowatorskie metody wychowawcze, Wojciech (Wojciech Malajkat) spotka nieoczekiwanego konkurenta do serca Agaty (Iza Kuna), a Karolina (Magdalena Różczka) i Filip (Borys Szyc) będą musieli sprawdzić, czy ich miłość ma szansę przetrwać, gdy pojawi się ta trzecia W te święta odwiedzimy starych znajomych i poznamy zupełnie nowe postaci, które nas wzruszą, rozśmieszą, a przede wszystkim – sporo namieszają!czytamy w opisie dystrybutora zamieszczonym na portalu naekranie.pl 

W Listach do M. 4 zobaczymy aktorów znanych z poprzednich części komedii – Tomasza Karolaka, Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka, Izabelę Kunę, Magdalenę Różczkę i Borysa Szyca. W roli bohaterów pojawią się też m.in. Cezary Pazura, Magdalena Boczarska, Rafał Zawierucha, Danuta Stenka i Vanessa Aleksander. 

Vanessa Aleksander to nadzieja polskiego aktorstwa? Ma na koncie duże role >>

Listy do M. 4 – kiedy premiera?

Produkcja Listy do M. 4 miała wejść na ekrany kin 4 listopada 2020 roku. Jednak ze względu na aktualną sytuację epidemiczną premiera filmu odbędzie się w innym terminie.

Niniejszym informujemy, że zaplanowane na 4 listopada wejście do kin filmu „Listy do M.4” zostało przeniesione na późniejszy termin. O nowej dacie premiery poinformujemy Państwa po podjęciu decyzji w tej sprawie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że kolejne części tej serii są przez widzów bardzo wyczekiwane, zyskały status klasyka, a dla wielu osób wyjście do kina z najbliższymi i znajomymi stało się świątecznym rytuałem. Tym bardziej pragniemy podkreślić, że nie była to dla nas łatwa decyzja. Liczymy jednak, że w obecnym czasie spotka się ona z Państwa zrozumieniem – czytamy w specjalnym oświadczeniu.

Niestety, ale nadal nie została podana nowa data premiery filmu.

Listy do M. trafią w tym roku do fanów! Ale w innej formie... >>

Czekacie na Listy do M 4?

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama