News

Liza Misnikova była rywalką Viki Gabor na Eurowizji, ale w The Voice zajdzie daleko!

Liza Misnikova była rywalką Viki Gabor na Eurowizji, ale w The Voice zajdzie daleko!

Fot. Instagram.com/liza_misnikova

Ta dziewczynka nie wygrała Eurowizji Junior 2019, ale zajdzie daleko w polskiej edycji The Voice Kids. Kim jest Liza Misnikova? 

Eurowizja Junior 2019: kto wygrał, ile punktów dla Polski? >> 

Liza Misnikova: The Voice Kids 3

24 listopada 2019 roku w Gliwicach odbył się 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Wydarzenie przeszło do historii, bo pierwszy raz w dziejach drugi raz z rzędu wygrana trafiła do rąk Polaków. Najlepszą piosenką okazał się singiel Superhero, który wykonała nasza 12-letnia reprezentantka Viki Gabor. Nastolatka pokonała konkurencję zdobywając łącznie 278 punktów. Przypomnijmy, że Viki Gabor wygrała specjalne odcinki Szansy na Sukces, które wyłoniły polskiego reprezentanta na konkurs. Wcześniej dotarła do finału 2. edycji The Voice Kids. Należała do drużyny Tomsona i Barona.

Roxie Węgiel o Viki Gabor. Myślała, że ma wyłączony mikrofon >> 

W czasie transmisji na żywo Eurowizji Junior 2019 Artur Orzech zdradził, że w kolejnej polskiej edycji The Voice Kids wystąpi reprezentantka Białorusi na Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci – Liza Misnikova. Co więcej komentator zdradził, że „odniosła spore sukcesy” w programie.

Dziewczynka ma bardzo silne związki z Polską. Kocha nasz kraj do tego stopnia, że wzięła udział w nagraniach do trzeciej edycji programu The Voice Kids, gdzie, jak możemy już zdradzić, odniosła spore sukcesy – powiedział Orzech.

Przypominamy, że trzeci polski sezon The Voice Kids ruszył 1 stycznia 2020 roku.

Viki Gabor wygrała Eurowizję! Oto jej konkurenci >> 

Liza Misnikova: Eurowizja Junior 2019, wiek, informacje

Liza Misnikova urodziła się 1 lutego 2005 roku w Mińsku (Białoruś). Uczy się w tamtejszym gimnazjum nr 56. Przez 5 lat uczyła się w szkole muzycznej w klasie wokalnej. 14-latka brała też lekcje tańca. Źródła podają, że jej największą idolką jest Rihanna. W wolnych chwilach Liza uwielbia grać na pianinie, uczyć się matematyki, języków obcych i chodzić do kina. Poza muzyką hobby Lizy jest gotowanie.

W czasie Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach Liza Misnikova zaśpiewała piosenkę Pepelnyj (Ashen). 14-latka zajęła na 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 11. miejsce, zdobywając 92 punkty.

Jak myślicie, do czyjej drużyny dołączy Liza?

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

До конкурса 10 дней ??? Подготовка становится ещё активней и интересней!!!Мы почти у цели! . Совсем скоро начнётся голосование и я очень прошу вас поддержать меня! Помогите набрать 10 000 подписчиков в Инстаграм, чтобы нас было как можно больше?????? Вместе мы - сила! . В этом году в голосовании детского конкурса «Евровидение - 2019» можно отправлять голоса и за свою страну!!! . Я благодарна всем, кто со мной и слежу за вашей активностью на моей странице! #team_пепельный #eurovision #jesc2019 #like #liketime #singer #междунамиливнибейби #ПЕПЕЛЬНЫЙ

Post udostępniony przez ELIZAVETA MISNIKOVA? (@liza_misnikova)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pełne wyniki! #eurowizjajunior

Post udostępniony przez Dziennik-Eurowizyjny.pl (@dziennik_eurowizyjny)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj