Reklama
placeholder
News

Lizzo spełniła marzenie córki Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Janka naprawdę się wzruszyła

Lizzo spełniła marzenie córki Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Janka naprawdę się wzruszyła

fot. instagram.com/joannakoroniewska/

Reklama
Reklama
placeholder

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są parą od 20 lat. Poznali się na planie serialu, w którym aktorka grała, a dziennikarz przeprowadzał z nią wywiad. Para doczekała się dwóch córek - starszej Janiny i młodszej Heleny. W 2014 roku stanęli na ślubnym kobiercu. 

Koncerty w Polsce 2024: jakie gwiazdy wystąpią w naszym kraju? [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY] >>

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - marzenie ich córki spełnione przez Lizzo

Pierworodna pociecha pary, Janina Dowbor, od kilku lat uczęszcza do szkoły muzycznej, gdzie doskonali swoje umiejętności gry na flecie poprzecznym. Nastolatka odniosła już w tej dziedzinie spore sukcesy. W 2022 roku zajęła pierwsze miejsce na Międzynarodowym Konkursie na Flet Solo - FLAUTO RICERCATO w Łodzi.

Kto znany bawił się na koncercie Beyonce na Narodowym? Były też zagraniczne gwiazdy!

Niedawno dziewczynka przeżyła niesamowite chwile. Jej największym marzeniem było to, aby Lizzo złożyła swój autograf na jej futerale od fletu. Warto wspomnieć o tym, że piosenkarka również gra na tym instrumencie. Janka obmyśliła cały plan co zrobić, aby to pragnienie się ziściło. Wraz z rodzicami udała się na koncert idolki do Madrytu. Tam z ich pomocą stworzyła jak najbardziej widoczny transparent z napisem "Lizzo can you sign my flute?", czyli w tłumaczeniu "Lizzo mogłabyś podpisać mój flet?" Liczyła, że wokalistka go zauważy. Dzięki pomocy publiczności, która umożliwiła Jance zajęcie miejsca jak najbliżej sceny, artystka w trakcie koncertu dostrzegła jej prośbę i postanowiła ją spełnić. Dziewczynka nie kryła wzruszenia i popłakała się ze szczęścia. 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama