News

Ekipa – lody. Papierki na aukcji za 250 tysięcy złotych?!

Ekipa – lody. Papierki na aukcji za 250 tysięcy złotych?!

Fot. YouTube.com/ekipowiczE

Papierki po lodach Ekipy zostały wystawione na aukcji. Ceny opakowań sięgają nawet… 250 złotych!

Ekipa – kim są członkowie i co o nich wiemy? >>

Ekipa – lody

Jakiś czas temu Ekipa Friza, we współpracy z firmą Koral, wypuściła limitowaną edycję lodów sygnowanych marką Ekipy. W ofercie pojawiły się lody sorbetowe w polewie o smaku gumy balonowej z cukrem strzelającym. Produkty są dostępne w dwóch smakach – sorbetu truskawkowego i sorbetu cytrynowego.

Początkowo nasza współpraca z Ekipą miała polegać na działaniach promujących lody z naszego asortymentu. Jednak podczas naszych wspólnych spotkań i rozmów szybko zrodziła się kolokwialnie mówiąc bardzo pozytywna „chemia” i postanowiliśmy rozszerzać nasz pierwotny plan i opracować niepowtarzalne lody, które stworzymy razem, aby Friz i jego ekipa już całkowicie utożsamiali się z produktem jaki sygnują, byli do niego totalnie przekonani i autentyczni w jego promocji, bo autentyczność dla obu stron była i jest kwestią kluczową – cytują Piotra Gąsiorowskiego, dyrektora marketingu firmy Koral, Wirtualne Media.

Lody od Ekipy – licytacja opakowań 

Podobnie jak inne projekty Ekipy, lody okazały się hitem. Linia sorbetów zyskała ogromną popularność.

Ekipa Friza: dlaczego raperzy odmówili im współpracy? Bedoes komentuje >>

W serwisie Allegro pojawiły się aukcje, w których sprzedawane są opakowania po lodach Ekipy. Ceny licytacji sięgają nawet 250 tysięcy złotych!

Mówi się, że zawrotne sumy za papierek po lodach Ekipy mogą być zaplanowaną akcją marketingową firmy Koral. Aukcje skomentował też rzecznik prasowy Allegro Lokalnie. 

Potrafię sobie wyobrazić, że ktoś chciałby sprzedać takie opakowanie za 10-15 złotych, bo na te lody naprawdę jest szaleństwo. Natomiast aukcje z tymi wysokimi cenami należy raczej traktować jako żarty dzieci  - cytuje go Gazeta Krakowska. 

Próbowaliście lodów Ekipy?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.