News

YouTube: Lord Kruszwil STRACIŁ KONTO!

YouTube: Lord Kruszwil STRACIŁ KONTO!

Fot. Instagram.com/kruszwil

Lord Kruszwil stracił kanał na YouTube! Administratorzy usunęli jego wszystkie filmy ze swojej platformy. 

YouTube: Lord Kruszwil straci kanał? Jest zawiadomienie do prokuratury >> 

Lord Kruszwil publikował wideo na YouTube od 2017 roku. Jego kontrowersyjne treści zdobyły ogromną popularność. Kanał subskrybowało ponad 2,7 milionów osób. Niedawno kanał zniknął z YouTube'a.

Gauer: kim jest trener gwiazd? >> 

Administracja serwisu zdecydowała o usunięciu kanału Lorda Kruszwila po tym, jak przeciwko youtuberowi wpłynęło do szczecińskiej prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Pismo zostało złożone przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Organizacja interweniowała po publikacji przez Kruszwila filmików, na których dochodzi m.in. do poniżania dzieci i namawiania kobiet do prostytucji. Ośrodek wysłał też oficjalne pismo do firmy Google Polska, która jest administratorem portalu YouTube, i wnioskowała o zamknięcie kanału.

Kupił Bugatti za 2 miliony, a chwilę później… [WIDEO] >> 

Filmy, które nie spodobały się Ośrodkowi Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zostały usunięte z YouTube'a (prawdopodobnie przez samego Kruszwila), mimo to serwis zdecydował o zamknięciu kanału twórcy. Przypominamy, że współpracę z Lordem Kruszwilem zerwała też sieć partnerska YouTube’a – Lifetube.

Smolasty skoczył ze sceny. Fanka trafiła na OIOM >>

W sprawie usunięcia kanału Lorda Kruszwila wypowiedział się Kamerzysta, który razem z Markiem Kruszelem tworzył jego kanał. Podobno Kruszwil sam usunął swoje konto, po tym jak dostał od YouTube'a kilka ostrzeżeń. Lord Kruszwil założył nowy profil na YouTube. W tej chwili subskrybuje go 158 tysięcy osób.

Myślicie, że Kruszwil zasłużył na taką karę?

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kto lepszy, Kruszwil czy Kamerzysta? ?? Obserwuj @kruszwil @kamerzysta69

Post udostępniony przez Marek Kruszel (@kruszwil)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.