News

Gauer: kim jest trener gwiazd?

Gauer: kim jest trener gwiazd?

Fot. Instagram.com/gauer_fitness

Kim jest Gauer, z którym ćwiczą największe polskie gwiazdy? Tadeusz Gauer opracował autorską metodę treningów fitness i… zajmuje się muzyką! Co jeszcze o nim wiemy?

Ariana Grande i nowa fryzura. Fani: "Oby była w takiej w Polsce" >> 

Tadeusz Gauer – kto to jest?

Tadeusz Gauer jest obecnie jednym z najpopularniejszych w Polsce trenerów fitness. Przez pisma branżowe i modowe jest uznawany za prawdziwego specjalistę w swoim fachu. Gauer współpracuje z modelkami i najpopularniejszymi gwiazdami polskiego show-biznesu, m.in. z: Quebonafide, Dawidem Kwiatkowskim, Jessicą Mercedes, Michałem Szpakiem, Piotrem Ziołą i Honoratą Skarbek.

Natalia Szroeder: nowa piosenka już w sieci! Nie Mów Nic to hit lata 2019? >>

Tadeusz Gauer opracował własny nurt treningowy, który opiera się na podejściu psychologicznym. Uważa, że każdego trzeba najpierw poznać, żeby dobrze opracować mu program treningowy. W jednym z wywiadów zdradził, że każdego ze swoich klientów traktuje indywidualnie. Wyobraża sobie jak dana osoba chciałaby być poprowadzona i tak z nią pracuje. Dla swoich podopiecznych jest dostępny całą dobę, siedem dni w tygodniu. Treningi prowadzi… nawet przez internet!

Ewa Farna urodziła! Znamy imię i płeć dziecka >> 

Gauer zawsze podkreśla, że kocha swoją pracę. Fitness jest przede wszystkim jego ogromną pasją. Nie wszyscy wiedzą, że Tadeusz Gauer zajmuje się też muzyką.

Zanim Tadeusz Gauer założył firmę Gauer Fitness był… wiolonczelistą. Marzył nawet o solowej karierze. W pewnym momencie poczuł jednak, że nie do końca spełnia się w roli muzyka, który tylko odtwarza utwory. Chciał komponować coś swojego, bo, jak powiedział w jednym z wywiadów, w pracy nakręca go kreatywność. Zdradził też, że być może stworzy płytę z muzyką do ćwiczeń.

Para celebrytów zmienia imię 3-letniej córce >> 

Gauer poświęca się pracy trenera, ale nadal komponuje. Zajmuje się muzyką filmową, marzy, żeby stworzyć coś do hollywoodzkiej produkcji. O swoich utworach mówi, że to muzyka emocjonalna. Skąd u Tadeusza Gauera wzięła się pasja do muzyki? Tata trenera był pianistą, to właśnie on zaszczepił w Tadeuszu miłość do muzyki.

Jak czytamy na oficjalnej stronie Gauer Fitness, Tadeusz Gauer prowadził wiele kursów i szkoleń z zakresu zdrowego odżywiania, treningów, sportu i fizjoterapii. Oprócz komponowania muzyki i fitnessu jego hobby jest jeszcze kitesurfing i skateboarding.

Kupił Bugatti za 2 miliony, a chwilę później… [WIDEO] >>

Przypominamy, że Dawid Kwiatkowski, który trenuje z Gauerem, 7 czerwca przejął nasz profil @4fun.tv na Instagramie. ;-) Śledźcie nas koniecznie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.