News

LP z nowym singlem 'How Low Can You Go'! [PREMIERA w 4FUN.TV]

LP z nowym singlem 'How Low Can You Go'! [PREMIERA w 4FUN.TV]

fot. instagram.com/imlpofficial

LP po sukcesie związanym z utworem The One That You Love prezentuje nowy singiel How Low Can You Go.

Nad utworem pracował ten sam zespół, który stoi za sukcesem The One That You Love i Lost On You - wraz z LP napisali go Mike Del Rio i Nate Campany.

How Low Can You Go powstawało w Hotel El Ganzo (San José del Cabo, Meksyk), w Hotel Havana (studio) oraz Highland Park- zabytkowej dzielnicy Los Angeles. Rezultatem jest utwór o melancholijnym, wyrafinowanym, zmysłowym charakterze, odzwierciedlający mieszankę uczuć, powstałą podczas nocnych przygód, poszukiwania siebie czy zawirowań miłosnych. 

Gwiazdor The Kelly Family w The Voice of Poland! Kiedy wystąpi? >>

How Low Can You Go to mieszanka wielu burzliwych nocy, które przeżyłam w Nowym Jorku i Los Angeles. Te noce, postacie, sytuacje zostają z tobą na dłużej, darzysz je uczuciem w tym ich całym pięknym, ale też niepozbawionym błędów szaleństwie – mówi LP.

Klip do How Low Can You Go zabiera nas w podróż przez to, czym ta piosenka jest zainspirowana- szalone, burzliwe noce, których doświadczyłam i ludzie, których spotkałam. 
Czasami, nawet jeśli z daną osobą spędziłeś mało czasu, robi ona na nas duże wrażenie i zostawia w nas cząstkę siebie. Zastanawiam się też od czasu do czasu “co by było gdyby”. Było także wiele momentów, w których obrałam konkretną ścieżkę, co zmieniło moje życie i doprowadziło mnie do granicy dobra i zła i potencjalnych kosekwencji każdej z decyzji. Ten klip to fantazja tego, czego oczekiwałam w jednym z takich momentów
– dodaje LP.

Jak Wam się podoba How Long Can You Go? To hit na miarę Lost On You?

Nowy numer LP usłyszycie premierowo w 4FUN.TV już w piątek 20 listopada po 18:00!


 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.