News

Gwiazdor The Kelly Family w The Voice of Poland! Kiedy wystąpi?

Gwiazdor The Kelly Family w The Voice of Poland! Kiedy wystąpi?

Fot. Facebook.com/Kelly Family

Gwiazdor The Kelly Family w The Voice of Poland! Kiedy wystąpi i w jakiej roli go zobaczymy? Sprawdźcie. 

Fame MMA 8: gdzie oglądać online? >>

The Kelly Family to jeden z najsłynniejszych bandów na świecie. W latach 70. zespół założony przez Barbarę Ann Kelly, Daniela Jerome’a Kelly’ego i ich dzieci wypuścił pierwszy singiel - David’s Song.

W 2017 roku The Kelly Family wrócili na scenę po prawie 12 latach nieobecności i wydali płytę We Got Love. Mają na swoim koncie łącznie kilkadziesiąt albumów.

The Voice of Poland: Paddy z The Kelly Family w programie

Niedługo w polskim programie gościnnie wystąpi jeden z członków The Kelly Family. Michael Patrick Kelly, znany jako Paddy, 21 listopada 2020 roku pojawi się w The Voice of Poland. 42-letni artysta ma zaśpiewać w odcinku swój singiel –  Beautiful Madness.

Michael Patrick Kelly – informacje

Michael Patrick Kelly zrezygnował z kariery w The Kelly Family w 2003 roku i zajął się przede wszystkim solowymi projektami. Do tej pory wydał cztery albumy studyjne. Ostatni – ID – miał premierę w 2017 roku.

Paddy z The Kelly Family był trenerem 8. edycji The Voice of Germany.

Alvaro Soler jurorem w The Voice Kids! Pokazał zdjęcia z planu >>

Kiedy wokalista miał 23 lata przeszedł załamanie nerwowe. Zdecydował, że wstąpi do zakonu. W 2004 roku przyjął imiona John Paul Mary i przebywał w zgromadzeniu św. Jana we Francji. W 2010 roku opuścił klasztor i oświadczył, że wraca do muzyki.

Od 2013 roku Michael Patrick Kelly jest mężem dziennikarki Joelle Verreet.

W październiku 2020 roku Michael Patrick Kelly był naszym gościem w 4FUN HOME. Opowiadał m.in. o swojej twórczości i o tym co go skłoniło do wybrania drogi zakonnej. Cały wywiad znajdziecie niżej.

Będziecie oglądać The Voice of Poland z Paddym z The Kelly Family?

 

 

 

 

 

 

 

WE GOT LOVE!!! „Hallo ihr Lieben, wir sind nach so vielen Jahren endlich wieder zusammen im Studio und nehmen gemeinsam...

Opublikowany przez Kelly Family Wtorek, 24 stycznia 2017 
Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.