Reklama
placeholder
News

Lucky girl syndrome to popularny trend na TikToku. Na czym polega?

Lucky girl syndrome to popularny trend na TikToku. Na czym polega?

fot. Pixabay

Reklama
Reklama
placeholder

Ostatnio głośno zrobiło się o pewnym trendzie na TikToku – chodzi tutaj o lucky girl syndrome. Na czym to polega?

16-letnia Polka na Paris Fashion Week. Jak poradziła sobie Vanessa Rojewska? >>

Lucky Girl – trend na TikToku

Lucky Girl to krótki dźwięk, w którym słyszymy spokojną muzykę i słowa:

I’m a lucky girl and all good things come to me, flow to me, move through me, everything works out for me (tłum. Jestem szczęściarą i wszystkie dobre rzeczy przychodzą do mnie, płyną do mnie, płyną przeze mnie, wszystko działa na moją korzyść)

W założeniu ma to być afirmacja, czyli pozytywne słowa, które mają nas dobrze nastawić, zwiększyć wiarę w siebie i swoje możliwości. To jeden z przykładów tego, jakie są założenia lucky girl syndrome. Chodzi tutaj o pozytywne nastawianie się do świata, powtarzanie sobie, że jest się najszczęśliwszą dziewczyną na świecie i czekają nas dobre rzeczy.

Lucky girl syndrome – TikTok

Wiele osób regularnie powtarza pewne afirmacje wierząc, że w ten sposób przyciągają do siebie dobre rzeczy. Wymawianie ich staje się pewnym rytuałem. Niektórzy doszukują się w tym jednak negatywnej strony – tak zwanej toksycznej pozytywności i zakłamywania rzeczywistości. Czy tak jest rzeczywiście? 

Ruda z Red Lips już tak nie wygląda. Czerwone włosy to przeszłość >>

Zapewne zależy to od człowieka, który te afirmacje powtarza i jak one na niego wpływają. Jedna osoba dzięki pozytywnemu nastawieniu lepiej poradzi sobie z trudną sytuacją. Inna będzie bardzo rozczarowana i lepiej by sobie poradziła, gdyby nastawiła się na najgorsze, a nie na najlepsze.

Poniżej przykłady filmików na TikToku z dźwiękiem Lucky Girl i innymi afirmacjami oraz wytłumaczeniem, na czym dokładnie polega lucky girl syndrome.


 

@georgiaferraris_ Where energy goes energy flows 💌 believe it and you’ll be it #luckygirlsyndrome #luckygirl #mondsetmotivation #pinterestaesthetic #wellness #manifestation ♬ Lucky Girl - Carlina

 

@soulcialbohemia Claim it! Lucky girl syndrome for 2023! 💖 #luckygirlsyndrome #luckygirlsyndromechallenge #affirmations #luckygirlaffirmations ♬ original sound - affirmations for women

 

@tamkaur_ the amount of blessings I’ve received since doing this is CRAZY 😭💗🙏🏽✨ #luckygirlsyndrome #manifestation #luckygirl #lawofassumption #affirmations #dreamlife ♬ original sound - TAMANNA | Self Love & Growth
Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama