News

Ruda z Red Lips już tak nie wygląda. Czerwone włosy to przeszłość

Ruda z Red Lips już tak nie wygląda. Czerwone włosy to przeszłość

fot. Instagram.com/redlipsmusic

Ruda z zespołu Red Lips jakiś czas temu przeszła dużą metamorfozę. Joanna Lazer pożegnała się z ognistym kolorem włosów, z którego uczyniła swój znak rozpoznawczy. 

Selena Gomez na zdjęciu bez makijażu. Fani są zachwyceni >>

Joanna Lazer jest wokalistką i współzałożycielką grupy Red Lips, która powstała w 2010 roku. Zespół wylansował m.in. przebój To co nam było, który w 2013 roku podbił listy przebojów. Debiutancki album Red Lips – To co nam było – pokrył się złotem.

Ostatnia jak dotąd płyta zespołu miała premierę w 2019 roku. Krążek nosi tytuł Ja wam zatańczę.

Joanna Lazer sprawdziła się nie tylko jako wokalistka, lecz także modelka i uczestniczka programów rozrywkowych oraz prowadząca i jurorka. Prowadziła reality show Randka z nieznajomym. 35-latka oceniała osoby, które wzięły udział w Śpiewajmy razem. All Together Now, rywalizowała w formacie Twoja Twarz Brzmi Znajomo oraz na parkiecie Tańca z Gwiazdami.

Miley Cyrus kolejny raz śpiewa o Liamie Hemsworthcie? Internauci nie mają wątpliwości >>

Ruda z Red Lips – nowa fryzura

Artystka nie jeden raz udowodniła, że lubi bawić się swoim wizerunkiem. W przeszłości zaprezentowała się już fanom w różowych włosach i jako blondynka. 

Joanna Lazer po raz kolejny postawiła na radykalną zmianę – teraz nosi krótkie blond włosy, na których można zobaczyć różowe pasemka. Niedawno odmieniona wokalistka pojawiła się na premierze filmu Jezioro Słone i przyciągnęła uwagę.

Ruda (choć już nie Ruda) – wyglądasz pięknie! Uściski od ekipy 4FUN.TV!

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.