News

Macademian Girl w Tańcu z Gwiazdami! Kto będzie jej partnerem?

Macademian Girl w Tańcu z Gwiazdami! Kto będzie jej partnerem?

Fot. Facebook.com/Macademian Girl

Wiosną rusza kolejna edycja Tańca z Gwiazdami. Pojawiły się już pierwsze nazwiska uczestników show. Na parkiecie zobaczymy m.in: Jakuba Kucnera – Mistera Polski 2017 – Daniela Qczaja Kuczaja, Justynę Żyłę i niewidomą biegaczkę – Joannę Mazur. Udział w programie potwierdziła także Tamara Gonzalez-Perea, czyli Macademian Girl!

Justyna Żyła w Tańcu z Gwiazdami? To nie żart >> 

Macademian Girl – Taniec z Gwiazdami

Macademian Girl od lat prowadzi bloga modowego, który przyniósł jej ogromną popularność. Jej charyzma sprawiła, że zainteresowała się nią nawet telewizja. Od roku prowadzi poranny program i świetnie sprawdza się w tej roli. Teraz zobaczymy, jak radzi sobie na parkiecie. W jednym z wywiadów, gwiazda potwierdziła bowiem udział w kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami:

To prawda, będę uczestniczyć w 9. edycji programu Taniec z gwiazdami. Biorąc pod uwagę, że uwielbiam tańczyć, cieszę się ogromnie, że będę miała okazję ćwiczyć pod okiem profesjonalnego trenera. Nigdy nie uczyłam się tańca towarzyskiego, więc na pewno będzie to nie lada wyzwanie.

Tamara powiedziała także, że już od jakiegoś czasu dostawała propozycje od produkcji, aby wziąć udział w show, ale dopiero teraz jest na to odpowiedni moment.

Macademian Girl w Tańcu z Gwiazdami – partner

Zapytana o to, z kim zatańczy, blogerka wymijająco odpowiedziała, że ma swój typ, ale chce, żeby pozostało to tajemnicą. O tym, kto będzie jej trenerem dowiemy się więc dopiero w marcu.

Z kim Waszym zdaniem powinna zatańczyć Tamara?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami 🎆🎉Już dziś pozwólmy sobie na małe podsumowanie! 🥳 Jeśli mielibyście wybrać JEDNĄ rzecz, którą możecie nazwać swoim osobistym sukcesem w 2018 roku, co by to było? 🤔🤗 Jestem strasznie ciekawa Waszych odpowiedzi! ❤️Ja mogłabym wymienić kilka takich rzeczy, ale jedną z nich na pewno było rozpoczęcie nowej pracy 🙂 #ootd #newyearseve #newyear #mood ____ ‼️🆕 Już dziś po świątecznej przerwie na kanale na YouTube pojawi się nowy film 🆙 Tym razem coś specjalnego: wybór sukienek idealnych na studniówkę 😌 Komu z Was potrzebna taka stylizacyjna porada? 🤩

Post udostępniony przez Tamara Gonzalez Perea 👑 (@macademiangirl)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj