News

Justyna Żyła w Tańcu z Gwiazdami? To nie żart

Justyna Żyła w Tańcu z Gwiazdami? To nie żart

instagram.com/justynazyla

Justyna Żyła i Taniec z Gwiazdami 2019?! To nie jest żart!

Jedna z najnowszych rodzimych celebrytek, która jeszcze niedawno była po prostu żoną naszego skoczka Piotra Żyły, robi szybką karierę w show businessie.

Justyna i Piotr Żyła już po rozwodzie! Podzielili majątek >>

Justyna Żyła zasłynęła w mediach dzięki medialnemu rozwodowi z Piotrem Żyłą i opowieściom o zdradach skoczka, które Justyna prowadziła głównie przez swój profil na Instagramie. Temat odchodził i wracał, a Żyła zdążyła na fali popularności m.in. rozebrać się dla Playboya i dostała nawet własny program, w którym… będzie rozwiązywać problemy innych ludzi.

Justyna Żyła ma własny program. Jego nazwa Was powali >>

Teraz okazuje się, że Justyna wywalczyła sobie kolejne medialne miejsce do pokazania się. Żyła wystąpi podobno… w Tańcu z Gwiazdami!

Nie ma jeszcze oficjalnej listy uczestników, ale swój udział nieoficjalnie potwierdził m.in. trener personalny o pseudonimie Qczaj.

Ciekawe czy Justynie Żyle będzie partnerował Rafał Maserak! ? Będziecie oglądać?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

12 lat temu ... ?około godziny 12 przysięgałam... w zdrowiu i w chorobie ,w szczęściu i nieszczęściu póki śmierć nas nie rozłączy ...przysięgałam człowiekowi ,który dał mi najlepsze co mogło mnie w życiu spotkac: Moje dzieci - mądre, rezolutne ,bystre ❤️❤️z poczuciem humoru .Mające wytłumaczenie na każda uwagę w szkole ????‍?‍???‍♀️#kiedytobyło #12lat#anniversary #wedding #sesjapoślubna #w#sukniślubnej #i#aparacieortodontycznym?#wesolobylo #chorwacja #croatia #chyba2008rok?#nastarość #pamięćnieta #fotografnamedal##wspomnienia#miłość #ręceprzysobie #piekniimłodzi ??#love#goodvibesonly #bukietzpolnychkwiatów #amiałobyćtakpięknie #sunday#uwazyla?

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj