Reklama
placeholder
News

Macaulay Culkin pokazał syna. To wykapany Kevin

Macaulay Culkin pokazał syna. To wykapany Kevin

fot. IMDb / Twitter: @Variety

Reklama
Reklama
placeholder

W piątek 1 grudnia 2023 roku Macaulay Culkin odsłonił swoją gwiazdę na Hollywood Walk of Fame, czyli hollywoodzkiej Alei Sław. Na ceremonii nie zabrakło między innymi jego synów. Jeden z nich zapozował z aktorem do zdjęć, a internauci szybko zauważyli, że chłopiec łudząco przypomina młodego Culkina.

Macaulay Culkin zdobył ogromną popularność w Hollywood dzięki zagraniu tytułowej roli w filmie Kevin sam w domu, bez którego wiele polskich widzów nie wyobraża sobie Świąt Bożego Narodzenia. Kiedy Macaulay Culkin wcielił się w Kevina McCallistera, miał zaledwie 10 lat. Kilka lat temu aktor zmagał się z uzależnieniem od narkotyków. Wszystko wskazuje na to, że udało mu się wyjść z nałogu i w końcu jest szczęśliwy. Culkin obecnie ma 43 lata i doczekał się dwójki dzieci z gwiazdą Disneya, Brendą Song. Pierwszy synek pary, Dakota Song Culkin, przyszedł na świat w kwietniu 2021 roku. W marcu 2023 roku aktorzy potwierdzili, że pod koniec 2022 roku doczekali się drugiego synka. Nie zdradzili jeszcze, jak dali mu na imię. 

Kevin sam w domu: Macaulay Culkin i Catherine O'Hara spotkali się po latach. Zobaczcie wzruszające zdjęcia >>

Macaulay Culkin na zdjęciu z synem. Przypomina Kevina

Brenda Song i 2-letni syn Macaulay'a Culkina chętnie pozowali z aktorem do zdjęć podczas ceremonii odsłonięcia jego gwiazdy. Zdjęciami z czerwonego dywanu w mediach społecznościowych podzielił się między innymi portal Entertainment Tonight. Internauci nie mają wątpliwości, że Dakota Song Culkin łudząco przypomina młodego Macaulay'a Culkina. Niektórzy komentujący stwierdzili nawet, że w przyszłości mógłby zagrać Kevina:

Ten chłopiec to jego brat bliźniak. 

Jego syn mógłby zagrać Kevina. 

Czy mogliby nakręcić nową wersję Kevina samego w domu z jego synem w roli głównej?

Ten chłopczyk wygląda dokładnie tak, jak on!!! Jest uroczy!

Jego syn jest taki słodki i wygląda dokładnie jak on, kiedy był młody. 

Ten chłopczyk jest taki słodki!!!! Ma usta po tacie!! 

Kevin sam w domu - w filmie zagrał prawdziwy brat Macaulaya Culkina! >>

Zdjęcie Macaulaya Culkina z Brendą Song i ich synem możecie zobaczyć poniżej:

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama