News

Ta aktorka zagra Madonnę? 'Nikt nie wątpi, że byłaby świetna'

Ta aktorka zagra Madonnę? 'Nikt nie wątpi, że byłaby świetna'

fot.instagram.com/madonna/florencepugh/

Czy Florence Pugh zagra Madonnę? Nikt nie wątpi, że byłaby świetna – mówi jeden z informatorów gazety The Mirror.

We wrześniu 2020 roku Madonna ogłosiła, że ma zamiar rozpocząć prace nad filmem o swoim własnym życiu. Do pracy nad scenariuszem została zaangażowana Diablo Cody, którą możecie kojarzyć z pracy przy filmie Juno, w którym główną rolę zagrał Elliot Page.

Elliot Page na pierwszym zdjęciu po coming oucie. Dziękuje fanom >>

Film o Madonnie: Florence Pugh w roli głównej?

Jak donosi The Mirror w filmie biograficznym o Madonnie główną rolę może dostać Florence Pugh. Sama piosenkarka podobno rozważa udział aktorki w tej produkcji.
Młoda Brytyjka ma na koncie nominację do Oscara za rolę w filmie Małe Kobietki. Wystąpiła również w znanej produkcji Midsommar, a niedługo zobaczymy ją w filmie o Czarnej Wdowie z uniwersum Marvela.

Realistycznie rzecz biorąc jest na świecie tylko kilka osób, które mogłyby dobrze zagrać tę rolę. (…) Szefowie, którzy pomagają stworzyć ten film, silnie popierają kandydaturę Florence do roli Madonny. Nikt nie wątpi, że byłaby świetna – można przeczytać w artykule. 

Fani widzą w tej roli aktorkę znaną z serialu Ozark, czyli Julię Garner i wykazują, że jest bardzo podobna do piosenkarki. 

Najprawdopodobniej decyzję podejmie sama Madonna, która stanie za kamerą oraz będzie współautorką scenariusza. 

Muzyka pozwalała mi dążyć do przodu, a sztuka utrzymała mnie przy życiu. To zasadnicze, abym podzieliła się historią mojego życia, która przypominała jazdę na rollercoasterze, używając swojego własnego głosu i przedstawiając własną wizję – powiedziała Madonna kilka miesięcy temu.

Kiedy będzie premiera filmu o Madonnie? Na razie nie ma takiej informacji, bo produkcja filmu jeszcze się nie rozpoczęła. Na razie wiadomo, że wstępny tytuł to Live to Tell.
Przypomnijmy, że film biograficzny Live to Tell będzie trzecim filmem, który wyreżyseruje Madonna. Piosenkarka ma na koncie takie produkcje jak Mądrość i seks i W.E. Królewski romans. 

Wraca Seks w Wielkim Mieście! Zabraknie jednej aktorki, będzie nowy tytuł >>

Obejrzelibyście film o Madonnie?
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.