News

Wraca Seks w Wielkim Mieście! Zabraknie jednej aktorki, będzie nowy tytuł

Wraca Seks w Wielkim Mieście! Zabraknie jednej aktorki, będzie nowy tytuł

Fot. YouTube.com/ClevverTV

Wraca Seks w Wielkim Mieście! W nowej wersji zabraknie jednej aktorki, produkcja pojawi się też pod nowym tytułem. Co już wiadomo?

365 Dni 2 – kiedy zaczynają się zdjęcia do nowej części? Michele Morrone zdradza datę! >> 

Serial Seks w Wielkim Mieście powstał na podstawie książki Candace Bushnell o tym samym tytule. Produkcja o Mirandzie, Samanthcie, Charlotte i Carrie okazała się wielkim hitem. Nakręcono też dwa filmy o losach głównych bohaterek – Seks w Wielkim Mieście (2008) oraz Seks w Wielkim Mieście 2 (2010).

Seks w Wielkim Mieście – nowy serial

W styczniu 2021 roku potwierdzono, że powstanie nowy serial na podstawie książki i serialu Seks w Wielkim Mieście. Jak podają portale, zdjęcia do And Just Like That ruszą prawdopodobnie późną wiosną w Nowym Jorku. Seria HBO Max ma liczyć 10 półgodzinnych odcinków.

Seks w Wielkim Mieście – nowe odcinki bez Kim Cattrall

Widzowie zobaczą jak zmieniały się główne bohaterki – Carrie, Mirandy i Charlotte. Jak informuje Deadline.com, w obsadzie And Just Like That zabraknie Kim Cattrall, która wcielała się w postać Samanthy Jones.

Mówi się, że aktorka zrezygnowała z udziału w nowych częściach Seksu w Wielkim Mieście z powodu konfliktów z resztą ekipy. Trwają spekulacje na temat tego, jak twórcy rozwiążą wątek granej przez niej postaci.

Kevin Sam W Nowym Jorku: tak wyglądają dziś aktorzy kultowego filmu! >>

Nowy Seks w Wielkim Mieście – zwiastun And Just Like That

10 stycznia 2021 roku w internecie pojawił się zwiastun "limitowanej serii" Seksu w Wielkim Mieście. Wideo udostępniły w swoich mediach społecznościowych Cynthia Nixon, Sarah Jessica Parker i Kristin Davis.

Data premiery And Just Like That nie jest jeszcze znana.

Czekacie na powrót Seksu w Wielkim Mieście?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.