News

Madonna – kto zagra gwiazdę w filmie? Zapadła decyzja

Madonna – kto zagra gwiazdę w filmie? Zapadła decyzja

fot. Wikimedia Commons/chrisweger

Kto zagra główną rolę w filmie o Madonnie? Mówi się, że „Królowa Popu” wybrała gwiazdę do swojej biografii.

Madonna - ta aktorka zagra ikonę muzyki pop. Jest decyzja >> 

Madonna: film. Kto w głównej roli?

Według doniesień, Julia Garner zagra Madonnę. Aktorka miała już otrzymać propozycję wcielenia się w słynną wokalistkę. Portal Variety miał ustalić, że Julia Garner, znana z takich produkcji jak Ozark czy Kim jest Anna?, zamierza przyjąć angaż.

Jakiś czas temu podawano, że o rolę w filmie o Madonnie starały się także Florence Pugh, Alexa Demie, Odessa Young, Bebe Rexha i Sky Ferreira. Madonnie i producentom miało zależeć na tym, żeby wybrana osoba poradziła sobie nie tylko z pracą na planie filmowym, lecz także potrafiła śpiewać i tańczyć.

50 Twarzy Greya: to oni mogli zagrać Christiana! Pasowaliby? >>

Film z Julią Garner w roli głównej ma opowiadać o początkach kariery Madonny. Ikona popu wyreżyseruje produkcję o sobie. 

Film zawsze będzie skupiać się na muzyce. Muzyka mnie napędzała, a sztuka utrzymywała przy życiu. Jest wiele nieopowiedzianych, inspirujących historii i kto lepiej je opowie niż ja? To ważne, by podzielić się tym, jak moje życie było niczym kolejka górska i zrobić to poprzez mój głos i moją wizję  - cytuje wypowiedź Madonny o projekcie naekranie.pl.

Data premiery filmu o Madonnie nie jest jeszcze znana.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.