News

50 Twarzy Greya: to oni mogli zagrać Christiana! Pasowaliby?

50 Twarzy Greya: to oni mogli zagrać Christiana! Pasowaliby?

fot. youtube.com/Universal Pictures UK

Zanim rola Christiana Greya trafiła do Jamiego Dornana producenci rozważali innych aktorów. Kto mógł zagrać główną męską rolę w filmie 50 Twarzy Greya? Zdziwicie się!

Film 50 Twarzy Greya miał swoją premierę w 2015 roku i szybko stał się hitem. Produkcja jest adaptacją bestsellerowej książki o tym samym tytule. Opowiada historię Anastacii Steel, zwykłej kobiety, która poznaje charyzmatycznego milionera, Christiana Greya. Parę zaczynaja łączyć pasja i namiętność, która później przeradza się w miłość. Erotyk liczy trzy części i tyle samo powstało filmów. 

Michele Morrone: nowa piosenka już jest! Beautiful to godny następca Feel It? >>

50 Twarzy Greya: kto mógł zagrać Christiana?

Chociaż dzisiaj trudno wyobrazić sobie innego aktora w roli Christiana Greya to Jamie Dornan miał dużą konkurencję. Pamiętacie, że irlandzki aktor nie był pierwszym wyborem producentów? 

Na początku w roli Christiana Greya został obsadzony Charlie Hunnam. Jednak Brytyjczyk zrezygnował z udziału w produkcji. Podobno po ogłoszeniu wyboru przez twórców filmu aktor dostawał liczne pogróżki od osób, które nie zgadzały się z obsadzeniem go w tej roli.

7 rzeczy, których nie było w filmie Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. I. Co pominięto? >>

Ryan Gosling

Sama autorka bestsellerowej powieści stwierdziła, że „prototypem” roli Greya był Ryan Gosling. Jednak aktor ma pewną zasadę – nie gra w sequelach filmów, w których wystąpił. Jak wiemy 50 Twarzy Greya to trylogia.

 

Garett Hedlund

Gwiazda filmu Tron: Dziedzictwo (2010) był jednym z faworytów do głównej roli w produkcji 50 Twarzy Greya. Jednak aktor zrezygnował z udziału w filmie, bo uznał, że nie czuje żadnego połączenia z bohaterem, którego miał grać.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Garrett Hedlund (@thegarretthedlund)

 

Matt Bomer

Amerykański aktor znany z filmu Magic Mike (2012) czy serialu American Horror Story: Hotel (2015-16) był przede wszystkim faworytem fanów powieści. W internecie powstała nawet petycja do produkcji, którą podpisało prawie 100 tysięcy osób.

Fame MMA 9: karta walk, stream online. Nowa walka wieczoru! >>

 

Chace Crawford

Chace Crawford zasłynął rolą Nate’a Archibalde’a w młodzieżowym serialu Plotkara (2007-2012). Aktor w jednym z wywiadów stwierdził, że chciałby spróbować swoich sił w roli Christiana Greya, bo byłoby to dla niego duże wyzwanie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Something tells me I'm not cut out for this

Post udostępniony przez Chace Crawford (@chacecrawford)

 

Alexander Skarsgård

Szwedzki aktor kiedyś stwierdził, że urodził się po to, żeby zagrać Christiana Greya. Najwyraźniej producenci nie podzielali tego zdania.

 

Ian Somerhalder

Jedna z największych gwiazd serialu Pamiętniki Wampirów (2009-2017) również starała się o rolę Greya. Ian Somerhalder chcąc pokazać producentom filmu, że jest gotowy zagrać Greya, postanowił zareklamować się w jednym z wywiadów. Aktor stwierdził, że angaż byłby niesamowitą rzeczą i ma nadzieję, że go dostanie. 

 

Wiedźmin: tak Henry Cavill wyglądał w młodości! Nie poznacie go >>

Myślicie, że któryś z tych aktorów faktycznie pasowałby do roli Christiana Greya?

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.