Reklama
placeholder
News

Kim byłaby Maffashion, gdyby nie zajmowała się modą w internecie?

Kim byłaby Maffashion, gdyby nie zajmowała się modą w internecie?

Fot. Instagram.com/maffashion_official

Reklama
Reklama
placeholder

Kim byłaby Maffashion, gdyby nie działała w internecie? Mogła robić wiele innych rzeczy! Zdradziła czym mogłaby się zajmować, gdyby nie internet i social media. 

Jak zaczynała Maffashion? Opowiedziała o pierwszej pracy >> 

Julia Kuczyńska założyła bloga w 2009 roku. W tej chwili jest jedną z najpopularniejszych polskich influencerek.

Stylizacje Maffashion pojawiały się w prestiżowych magazynach i na portalach poświęconych modzie. 33-latka bierze udział w kampaniach reklamowych, ma na swoim koncie udział w filmach i teledyskach. Ubrania marki Eppram, którą Maffashion tworzy z Laną Nguyen, nosiła m.in. Kourtney Kardashian.

Partnerkę Sebastiana Fabijańskiego obserwuje na Instagramie ponad milion fanów. Co jakiś czas Julia Kuczyńska odpowiada na ich pytania.

Niedawno jedna z osób zapytała Maffashion co robiłaby, gdyby nie działalność w social mediach i internecie. Influencerka stwierdziła, że na pewno miałaby artystyczne zajęcie.

Maffashion to królowa parkietu! Spodziewaliście się, że TAK tańczy? >> 

Może zaczęłabym myśleć poważniej o tańcu. Może bym malowała (całe moje dzieciństwo i szkołę średnią wszyscy mi wróżyli studia plastyczne). Może bym brała więcej lekcji śpiewu… Może szkoła aktorska… Mogło być różnie. Albo pracowałabym na etacie jak to było wcześniej – pracowałam i robiłam swoje rzeczy jako hobby, czyli zaczęłam prowadzić bloga. Bo od zawsze jarałam się sesjami modowymi, modą, modelkami, stylizacjami, etc. Na bank robiłabym coś kreatywnego i artystycznego. Niezależnie od tego, co by początkowo przynosiło mi dochody. Po prostu lubię się realizować w takich tematach i bym to robiła w wolnym czasie. Każdy ma inne potrzeby. :) – napisała.

Jesteście zaskoczeni tą odpowiedzią?

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama